Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lindynette utáni mellékhatások?

Lindynette utáni mellékhatások?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a kérdésem az lenne, hogy Lindynette 20 mg-s gyógyszert szedek kb 4 éve, most viszont a legutóbbi látogatásomnál "véletlenül" a 30 mg-s tablettát írták fel, mondanom sem kell, hogy 3 havit kérek mindig, és az asszisztens nő azt javasolta szedjem be a 30 mg-s gyógyszert, de eléggé gyulladt pattanásaim lettek tőle (nem mondom, hogy pont ettől) és híztam pár kg-ot. Szeretném eladni a gyógyszerből maradt 2 levelet, hol lehet feladni ilyen hirdetést? Járt valaki már így, hogy összekeverték a gyógyszert és utána mellékhatásai lettek? Jobban érdekelne, hogy hol tudom eladni, sajnálnám a maradék 2 levelet kidobni, és miután kiváltattam, csak akkor tűnt fel, hogy valami nem stimmt, de onnantól gyógyszertár sem veheti már vissza persze.. :(
2014. szept. 5. 01:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!