Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gaz szűz lanynak nogyogyaszhoz...

Gaz szűz lanynak nogyogyaszhoz menni?

Figyelt kérdés
Holnap megyek. Szuz vagyok de a menstruaciommal is van kis problema. Mit fog kerdezni? 16L
2014. szept. 9. 17:40
1 2
 1/14 anonim válasza:
DEHOGY GÁZ..... Ő az orvos, nem tudom. :)
2014. szept. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
A kérdése a következő lesz: Mi a véleményed Károlyi Mihály politikai szerepéről az 1916-1920-as időszakban?
2014. szept. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Ja, meg új kocsit szerelőhöz vinni is gáz.
2014. szept. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Megkérdezi láttál e már karón varjút.
2014. szept. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Miért lenne gáz?-.-
2014. szept. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Hát...majd ott nyolkálni fog a puncidhoz:/


Engem mindig is idegesitett ez a dolog.. pedig fiu vagyok

2014. szept. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem gáz! Ne izgulj, mondd meg az orvosnak, hogy szűz vagy, de lehet az is, hogy megkérdezi. Azt fogja kérdezni, mi a problémád, mikor volt az első menstruációd, mikor az utolsó, hány nap a ciklusod. A válaszaid alapján tehet föl újabb kérdéseket. Ha nem érted a kérdést, nyugodtan kérdezz vissza, vagy ha nagyon indiszkrétnek tartod, nem muszáj válaszolni. Minden jót!
2014. szept. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem ciki 16 évesen szűznek lenni, bármit is állítanak (részben hazudoznak) a barátnőid a szexről.

A doki megkérdezi, hány évesen menstruáltál legelőször, mennyire állt be a ciklusod, és most mi a konkrét gondod. Utána megvizsgál, és elmondja, mi a problémád és annak a megoldása. Nem kellemes, de nem is rettentő vészes dolog.


OFF:

6-os fiú válaszoló: most őszintén, hányszor jártál nőgyógyásznál, aki a puncidnál nyúlkált???

2014. szept. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7-es, persze, ha nagyon indiszkrétnek tartja, ne válaszoljon, mi? Felejtsük már el ezt a hülye divatot, hogy a nők inkább meghalnak szépen, de nem beszélnek az orvosnak arról, mi bajuk van, mert a doki esetleg férfi, és különben is, "ciki".
2014. szept. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
lány osztálytársamnak ottan v mit vizsgált az orvos és ott ment el a szűzhártyájuk, nem ujjazástol v szextől... többnek is!
2014. szept. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!