Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha 17 évesen nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha 17 évesen nem vagyok már szűz?

Figyelt kérdés
Eddig többen is annak néztek, és gondolom eléggé kiábrándító lehet, ha erre közlöm, hogy már nem vagyok szűz. Ennek ellenére tapasztalatom nincsen sok, eleinte biztosan lenne egy kis szüzies beütésem, meg bátorítás kéne. Amúgy eddig egy barátom volt, vele vesztettem el, nem bántam meg. Lány vagyok.
2014. aug. 27. 07:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Ebben semmi baj nincs.

Teljesen normális dolog ennyi idősen. Pláne mint írod, 1 volt, nem a fél város/falu ment át rajtad, ne izgulj...

2014. aug. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Magasról székelek rá.
2014. aug. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%

Elég baj, ha engem kérdezel. A szüzesség nem arra van, hogy elveszítsd, hanem arra, hogy majdani kedveseddel a családi életetek meghitt, boldog, őszinte és igaz legyen.

Ha keresztény vagy bizonyára tudod, hanem akkor is érdemes erre figyelni picit. De majd később úgyis rájössz!


21/F - és szűz! :)

2014. aug. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

"erre közlöm, hogy már nem vagyok szűz"


Ezt miért kell bárkinek is az orrára kötnöd? Szerintem ez rád, meg ha van egy kapcsolatod, akkor arra az emberre tartozik. Azon kívül senkire :-P

Egyébként meg nem baj, a szex jó és élvezni kell. És ez nem azt jelenti, hogy fűvel-fával! De szerintem mindenki dugjon annyit amennyi jól esik neki :-D

2014. aug. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 PearlDiver ***** válasza:

Ha a lelkiismereted mélyére nézel és mindent rendben találsz, akkor nincs kérdés.

De azért az biztos, hogy ideális esetben csak azzal fekszel le aki az életed társa (lesz). Nem feltétlen kell végigpróbálni egy sor férfit, csak hogy elmondhasd magadról, tapasztalt vagy és ügyes. Sokkal fontosabb, hogy szeretetből fakadjon.

24F/keresztény/fél éve nem szűz

2014. aug. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem
2014. aug. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!