Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szűz egy 20 éves jóképű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szűz egy 20 éves jóképű, menő, kedves, okos srác?

Figyelt kérdés

Nem meleg!

Igaz, egy kicsit félénk a nők körében (józanon), de sok csaj odadobná neki magát.

1-2 kapcsolata volt csak és azok sem tartottak sokáig.


Ennyire magas nála a mérce (ő nem beképzelt) vagy egyszerűen csak az igazira vár? Lehet, hogy szerelmes valakibe évek óta és csak őt akarja? Vagy valami probléma van ott lent és szégyenlős?


2014. szept. 8. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
ha kicsit félénk a nők körében akkor k.vára nem menő...
2014. szept. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%
és az mé van h akit ismerek azt mondja h simán lehet jó nőm, de én nem ezt vallom, az utsznán meg anyámnál idősebbek is megkérdezik járnák e velük, ez már beteges...
2014. szept. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
ja lehet valami gond van a kukival
2014. szept. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert nem dugott, azért szűz. Ilyen egyszerű. Amúgymeg, a kérdésedben ott a válasz. Legyél önző. Dugj meg egyet. Vagy ne legyél és várd meg az igazit.
2014. szept. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De sokan odavannak érte szóval az.
2014. szept. 8. 18:36
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Biztos hogy nem meleg? :D mert ha tényleg hetero akkor lehet hogy igazad van és szerelmes valakibe és akkor az ember tényleg csak őt akarja nem érdeklik a többiek
2014. szept. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Talán nem ilyen buta nőkre hajt mint te.
2014. szept. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ismerem és tuti, hogy nem meleg.
2014. szept. 8. 18:44
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Kicsi a játékszer
2014. szept. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen vagyok, bár nem mondanám magam menőnek. Nálam az a gond, hogy annak ellenére, hogy mondták már nekem is, ráadásul egy elég jó csaj, hogy bármelyik lány a karjaimba hullana, de ez nem dobott túl sokat az önbizalmamon. Vele szerettem volna kapcsolatot, de ő nem akart, most vagy kamuzott vagy nem. Voltak vallási gátló tényezők az is tény. Tényleg sokszor veszem észre, hogy nem vagyok közömbös a lányoknak, de nem tudom elhinni magamról, hogy elég lennék nekik. Általában vagy tetszem, vagy megijednek tőlem, elég szúrós és szuggesztív nézésem van, amit már szintén megjegyeztek, de nem tudok vele mit csinálni. Egyszer udvaroltam jó fél évet, fentebb említett lánynak, akkor legyőztem ezt a dolgot, de azóta az a kicsi önbizalmam is eltűnt ilyen téren, ez van, majd lesz ez máshogy. 24/F
2014. szept. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!