Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 173 magas 15 éves lány vagyok....

173 magas 15 éves lány vagyok. Lehet hogy hülyeség de engem nagyon zavar hogy ilyen magas vagyok. A környezetemben mindenki kb a vállamig ér. Tovább fogok még nőlni? Meglehet valamivel akadályozni?

Figyelt kérdés
Egy ideig cigiztem.. mert barátnőm is megállt a növekedésben tőle( ő nem ezér csinálta ) .. de rossz a szívem.. és szeretek sportolni.. ezért a kettő nem fér meg egymás mellet.. így lemondtam a cigiről.. valahogy megtudom akadályozni a növekedésem ? mert egy csajnál sztem ez már nem szép ( ellnézést a helyesírási hibák miatt )
2010. jan. 18. 20:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

13 éves lány vagyok, 178 centi, és a környezetemben mindenki kb. az orromig ér. Hol élsz te? :D

A cigit 15 évesen (meg máskor is) felejtsd el!!!!!!!

És a növés nem olyan dolog, amit befolyásolni lehet, ez örökletes. Esetleg ilyesmikkel lehet, de az maradandó kárt is okoz.

2010. jan. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Kifutóra még alacsony is lennél ott 179-181 általában az első határ. Szóval csak viszonyítás kérdése, hogy magas vagy-e :)

Szerintem cigizéssel meg mással sem tudod megállítani a növekedést.

2010. jan. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

szia:)

én is ilyen magas vagyok, és ez egyáltalán nem baj:)sőt, örülj neki:)sokan mit meg nem adnának érte, hogy ekkorák legyenek:)vannak nálad sokkal magasabbak is ne aggódj:)olyan hú de sokat úgysem fogsz már szerintem nőni...főleg, ha a szüleid sem olyan magasak:)

sokkal jobb magasnak lenni, mint icipicinek:) hosszúak lehetnek a lábaid, ami szuper:)

2010. jan. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
és igen, a kifutó modelljei 176 cm magasak és ez a minimum:)
2010. jan. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Cseréljünk, drágám! :)
2010. jan. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Most lehet, hogy magasnak tűnik, de 1-2 év múlva tök átlag leszel. Én 170-172 cm vagyok és kb. ugyanannyi magasabb és ugyanannyi alacsonyabb lánnyal találkozom. Szerintem nagyon jó magasság, mert nem vagy töpszli, de nem is vagy orbitális trampli.
2010. jan. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én 175 centi vagyok és szeretek magas lenni :D Inkább örülj neki, mert az alacsonyabbakat többet gúnyolják (az egyik ismerős lány most 26 éves és 156 cm, ezt örökölte az anyjától és mindenki 12 évesnek nézi, mert az arca is fiatalos...).

2010. jan. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Utólsó voltam, még annyit, hogy a cigit felejtsd el, főleg ilyen fiatalon!

24/L

2010. jan. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A cigitől max. akkor állsz meg a növésben vagy maradsz vissza benne, ha kb. 10 éves korodtól folyamatosan szívod.
2010. jan. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válszokat
2010. jan. 19. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!