Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az orvosok össze-vissza...

Az orvosok össze-vissza beszélnek, és sok helyen jártam eredmény nélkül. A többit lent. Hasonló valakinek?

Figyelt kérdés
kórosan szőrös vagyok, nagyon pattanásos, és a mensesem se rendszeres. Az endokrinológus szerint nincs se pco-m, se inzulin rezisztenciám. Olyan mintha csak én ragaszkodnék hozzá, hogy baj van, közben meg semmi, legalábbis az orvosok szerint. Persze ők könnyen vannak, mert ők férfiak... Esetleg tud valaki tanácsot adni?
2014. szept. 12. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet mögötte hormon probléma, pl magas a tesztoszteron szinted. Ez vérvételből viszonylag egyszerűen kiderül, nőgyógyász ad ilyen vizsgálatra beutalót. Az eredménytől függően tudja az orvos is eldönteni, hogy kell-e kezelés.
2014. szept. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát azon már túl vagyok, gondolom szóltak volna, ha gond van
2014. szept. 12. 15:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg leírnád az eredményeid (akár privátban)? Labor, hüvelyi UH, terheléses vércukor és inzulin, minden egyéb, amit eddig csináltak.
2014. szept. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, majd elküldöm privátban, mert most nem otthonról netezek...
2014. szept. 12. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!