Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Hogyan oldjátok meg...

Lányok! Hogyan oldjátok meg tesin a menstruációt? Nem féltek, hogy átáztok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 12. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Tamponról hallottál már? Óra előtt be, utána ki. 45 percet simán kibír a normál.
2014. szept. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kirpóbáltam a tampont, de nem éreztem magam kényelmesen vele
2014. szept. 12. 20:59
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Akkor rosszul raktad fel. Még erős vérzésnél se kéne érezd. Normális tesitanár mondjuk megérti, hogyha emiatt kihagysz 1-1 órát.
2014. szept. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azóta nem is próbáltam meg felrakni :O a mi tesitanárunk nem nagyon érti meg, mindig azt mondja, hogy 'én már 15 éve küzdök ezzel és nem haltam bele, ne hisztizzetek'
2014. szept. 12. 21:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Minden tampon vasarlasakor a dobozban van hasznalati utmutato, ott nezd meg, hogy kell hasznalni, es meg se fogod erezni, hogy bent van, ha normalisan rakod fel. Mellesleg ilyenkor ajanlott a fekete nadrag. En a sima betettel se aztam at egyszer sem :P
2014. szept. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tampon+betét, fekete nadrág+szoros bugyi
2014. szept. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én az első két napban napi 2-3 tampont használok el, és teszek magam alá vékonka tisztasági betétet (nem a szárnyasat) a biztonság kedvéért, így nincs miért aggódnom. Persze vannak mozdulatok, ugrálásnál leginkább, amikor úgy érzem mintha jött volna valami, de ilyenkor kiszaladok a mosdóba vagy öltözőbe és csekkolom.

Egyébként 14-15 éves koromig én se használtam tampont, egyszerűen nem tudtam megérteni, hogyan tudják valaki használni, mert nem tudtam jól felhelyezni. Gyakorlat teszi, mostmár, sok évvel később, nem okoz gondot, sokkal praktikusabb és kényelmesebb, mint a szárnyas betét.

2014. szept. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nálunk lehet egészségügyi felmentést kérni.nálatok nem?
2014. szept. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem lehet sajnos :(
2014. szept. 14. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!