Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A füvezés milyen hatással van...

A füvezés milyen hatással van a mellben levő fibroadenomákra?

Figyelt kérdés
A mellemben diagnosztizáltak fibroadenomát pár hónappal ezelőtt. Kevesebb mint egy éve kezdtem füvezni heti/havi alkalommal, ez mennyire hozható összefüggésbe? 19/L
2014. szept. 14. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
le fog száradni a didid
2014. szept. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azzal éppenséggel nem talaltak összefüggést, de az agyad fog elszállni, ha sokaig szívod meg...
2014. szept. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazán hasznosak voltak.
2014. szept. 15. 12:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de milyen valaszt vársz? Otthon talan rabolintanak mosolyogva a szerhasznalatra? A fibroadenomara nem lesz hatással, az biztos.
2014. szept. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kérdésemre választ, nem megtérítő mondatok hadát várom! Mindenkiben máshogy manifesztálódik a fiatalság, ami lehet, hogy egyesek szemében bolondság jelent. Üdvözletem, csak ennyit szerettem volna megtudni.
2014. szept. 17. 15:39
 6/7 anonim ***** válasza:
A bolondsaggal nem lenne gond..a tájékozatlanságból adódó felelőtlenségbol viszont lehet. Olyan, aminek nyoma marad egy életre. Bizonyára nem ez a célod. A dilerektol ne várj valos infot a drogról.
2014. szept. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem kívánok vitát nyitni ebben a témában, nem is ezért tettem fel a kérdést. Mint látható más világban élünk, nem fogok indokokat felsorolni, hogy miért teszem, ez az én döntésem, ettől még nem tartom magam rosszabb embernek. Joguk van ítélkezni felettem, ahogy tetszik, de ez nem változtat semmin. Mindemellett köszönöm a válaszokat, erre voltam kíváncsi.
2014. szept. 18. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!