Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szükséges nekem melltartó?...

Szükséges nekem melltartó? (többi lent)

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, (2 hónap múlva 14) eddig top-okat hordok csak, említettem Anyunak a melltartót, de azt mondta, hogy lógni fognak a cicijeim. Fellépésre pánt nélküli melltartó kellett, a barátnőm kölcsön adta az övét, ami 75/B-s volt, eléggé szorított (gondolom C-s kellett volna). Nagyon zavar, hogy átlátszik a mellbimbóm. Szerintetek szükségem van már melltartóra? Mit tegyek ha anya nem vesz?

2014. szept. 21. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem szükséges, amúgy én hordok, és azon is átlászik a mellbimbó. mivel nem szivacsos.
2014. szept. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Természetesen szükséged van rá, valóban kellemetlen ha átlátszik a mellbimbód és mivel nagy a melled éppen attól fog lógni, ha nem használsz melltartót. Ha nem vesz anyukád, akkor kénytelen leszel zsebpénzből venni, nem lesz könnyű dolgod, mert nehéz jó melltartót találni, tapasztalatok nélkül, talán hagyatkozz a barátnőid tanácsaira és olvass utána a neten, hogy mire kell odafigyelni.
2014. szept. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
top is tökéletes
2014. szept. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Egy 75/C mellre már kell melltartó szerintem,főleg ha zavar hogy átlátszanak a dolgok.
2014. szept. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22%
Nem biztos, hogy C-s kell ha szorított, lehet. hogy csak szük volt a melltartó számodra. Amúgy teljesen felesleges 13 éves korban még melltartót hordani, amúgy sem attól lóg, vagy nem lóg majd a mell, hogy hordasz-e melltart, vagy sem, olvass utána, egyik cikkben ezt írják, másikban azt, és mindenki azt hajtogatja, amit éppen olvasott. :-)
2014. szept. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Melltartó szükségességét nem a kor dönti el, hanem a méret és a kényelem. Bizonyos méret felett már fájdalmas futni, hirtelen mozdulni.


Anyukádnak meg üzenem, hogy a mell tartását szalagok adják, amik simán kinyúlnak, ha melltartó nélkül sportolsz, tesizel. (Meg ugye fájdalmas is emellett.) Nem kell állandóan hordani, de ha kell, akkor kell.

2014. szept. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!