Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Koton nélkül szeretkeztünk a...

Koton nélkül szeretkeztünk a barátnőmmel, lehet terhes? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt,feküdtem le a barátnömmel elösszőr, ittam és nem is voltam jó formában... elég hosszan szeretkeztünk de nagyon nem szeretjük a kotont, ezért 2-3 percig úgy történt az aktus, nem élveztem el, és előváladék gyanú sem volt.. Lehet a barátnőm terhes? Mennyi az esélye?

2014. szept. 22. 22:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Lehet! Onnatól kezdve,hogy levettétek az óvszert,bármi lehet! Az előváladékot befolyásolni akarattal nemtudod! Észrevenni sem fogod nagyon,mert a nedves hüvelyben pitt patt eltűnik...nem nagyon hagy nyomot! Mennyetek el minél előbb orvoshoz!
2014. szept. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Értem! Nem túl megnyugtató... Még a héten lesz beteg a barátnőm, azt még megvárjuk!
2014. szept. 22. 22:24
 3/14 anonim ***** válasza:
25%
befostam
2014. szept. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Ha egy másodpercig is van bent a pénisz gumi nélkül akkor már mindig van az esély a terhességre. Mi van a betegséggel? Menjen el orvoshoz!
2014. szept. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mikor menstruált utoljára? Ha közel volt a következő a szex napján kicsi rá az esély.
2014. szept. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

beteg-->menstruálni fog (bár nem értem miért használják így)

És igen, lehet terhes, előváladék MINDIG van, akkor is, ha nem látod.

2014. szept. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen most a héten fog menstruálni vagy holnap (Szerda-Péntek) Egyébként amikor önkielégítettem soha nem volt nekem előváladék... és többen is mondták akiket kérdeztünk hogy ők is szoktak e ? És többen mondták persze ők végig, csak az elévezés pillanatában szakítják meg..
2014. szept. 23. 17:47
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi nem fog így összejönni a terhesség.
2014. szept. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynemvolt előváladék, azt észre se veszed, de attól még van.
2014. szept. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Negatív lett a terhességi teszt, és itt a sok okoskodó negatív emberek meg ahelyett hogy nyugtattak volna még jobban összezavartak , köszi!
2014. szept. 24. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!