Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fertőzés, gyulladás vagy...

Fertőzés, gyulladás vagy valami más?

Figyelt kérdés
1,5 hete fáj a hasam. legjobban alhasi tájékon, de néha jobb oldalon is szokott fájni meg bal oldalon is és van hogy az egész hasam. Nagyon ritkán de éreztem hogy a derekam is fáj. A menstruációm már késik kb 1 hete. Terhes nem vagyok. Wc-re kicsivel sűrűbben járok a szokásosnál. Én vesemedence-gyulladásra gondoltam, vagy fertőzés vagy gyulladás...
2014. szept. 23. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha sűrűn jársz és,WC-re, sokszor van vizelési ingered, esetleg fájdalmas a vizeletürítés,(csíp miközben pisilsz) akkor felfáztál. Fájhat az alhasad még petefészek cisztától, gyulladásoktól is. Ha fertőzésed lenne, akkor valamilyen színű, szagú és mennyiségű váladékozást is tapasztalnál. Menj el a háziorvoshoz, aki 1 vizelettesztel fél perc alatt megmondja, hogy pl. van-e benne genny. Aztán megbeszélitek a továbbiakat. Addig érdemes nagyon sok folyadékot fogyasztanod, mert az segít kiüríteni az esetleges baktériumokat. Jobbulást!
2014. szept. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. szept. 28. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!