Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szüneteltetnem kell a fogamzás...

Szüneteltetnem kell a fogamzás gátlómat. Lehet ebből problêma?

Figyelt kérdés

A gondom az, hogy nem tudtam kiíratni új doboz fogamzásgátlót, mert rosszul kaptam időpontot. Londonban lakok. Foglaltam időpontot hogy beírják a rendszerbe hogy szedek fog.gátlót. Erre mikor mentem az időpontra, vért vettek tőlem, nem a fog.gátlómat írták be. Foglaltam új időpontot, de október 7-ére kaptam, az pedig kicsit odébb van, fogamzásgátlóm meg már nincs. Pénteken kellene elkezdenem egy új dobozzal. Kb 2,5 éve szedek fog.gátlót, otthon Symiciát szedtem itt pedig kaptam másikat. A tabletta előtt eléggé összevissza jött meg a menszeszem, ha abbahagyom olyan lesz mint régen? És az nemgond hogy ha pl oktöber 15 körül újra elkezdem szedni?

20/L


2014. szept. 24. 11:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Nyilván védeni nem véd, ez gondolom egyértelmű.

És ha előtte rendszertelen volt, akkor jó eséllyel most is az lesz. Sőt, lehet meg se jön egy ideig.

De amúgy meg kellene várnod a vérzésed, és akkor újrakezdeni...

2014. szept. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!