Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hetet késett a menstruáció...

Egy hetet késett a menstruációm. Elmenjek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Sose szokott késni. Már elmúlt, és azon gondolkozom, hogy elmenjek-e nőgyógyászhoz, és hogy meg tud-e vizsgálni, vagy csak bólint egyet és kiküld.

2014. szept. 25. 18:55
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja, és amúgy 18 éves vagyok, az is lehet, hogy csak hormoningadozás az egész. Nem szedek fog.gátlót.

A kérdés lényege az, hogy az orvos ilyenkor kivizsgál-e, vagy fölösleges lenne elmennem?

2014. szept. 25. 19:00
 2/6 anonim ***** válasza:
Normális orvos megnézi van e cisztád, vesz kenetet stb... de érdemes tesztet csinálnod, ha van esély a terhességre.
2014. szept. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csináltam a késés 5. napján, negatív lett. Rendben, akkor elmegyek! Köszi :)
2014. szept. 25. 19:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs esély terhességre, akkor nem kell elmenned. Figyelj oda az étkezésedre és egyél sok húst, májat, tojást.
2014. szept. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát egy hét késés mindenkinek bármikor belefér, de még 1-2 hónap is. Annyiszor leírtam már, és még mindig igaz, hogy nem vagyunk gépek, nem működhetünk napra pontosan, egy megfázás, betegség, stressz, gyógyszer, bármi befolyásolhatja a ciklust. Az, hogy eddig nem fordult elő, nem jelenti azt, hogy valami bajod van. Jó eséllyel minden folytatódni fog tovább a maga medrében. Persze a ha élsz szexuális életet, és csak egy rutin rákszűrésre elmész, akkor megemlítheted, még az is lehet, hogy megultrahangoz, de ennyi késés egyszer-egyszer teljesen oké, szerintem fölösleges aggódni.
2014. szept. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tök felesleges ezért orvoshoz menned! (persze ha nincs más tüneted is)

Nagy ritkán akár ki is maradhat egy-egy, az is normális.

2014. szept. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!