Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig kell a katéterezést...

Meddig kell a katéterezést csinálnom? Minden leletem negatív lett és nem találják az okát, hogy miért nem ürül ki teljesen a húgyhólyag? Hol próbálkozzak még? Hányan csinálják ezt a dolgot és hogyan bírkóznak meg vele nap mint nap?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgálatokon voltál eddig légyszi írd meg. Mert van egy gondolatom ez ügyben.
2010. jan. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kedves panaszos! Utánanéztem a problémádnak, és amire gondoltam, és jól gondoltam. megtalálod rá a választ a következő formában: Beütöd a Googliba. "Nem ürül ki a húgyhólyag" Majd a legelső téma Neuron húgyhólyag.Oda kattints. Teljes összefoglaló írás a betegségedről, és mitől lehet.Az is elképzelhető, hogy a problémádat egy neurológus, vagy pszichiáter tudja majd enyhíteni. Azért várom a válaszod. A legelső voltam.
2010. jan. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A jelzésekre az alábbi választ írom, ezeken a vizsgálatokon vettem részt eddig:

Nőgyógyászati UH, Hasi UH, Urológia - hólyagtükrözés, Hasi és kismedencei CT, Gerinc MRI, rheumatológia, neurológia, Ideggyógyászat, Szlerózis multiplex gyanú kizárása, Urodynamiás vizsgálat. Ezek mindegyike azzal zárult, hogy nincs komoly probléma, ami alátámasztaná azt, hogy miért nem ürül ki a húgyhólyag.

2010. jan. 22. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!