Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Nektek mikor jött meg...

Lányok! Nektek mikor jött meg először? Hol voltatok éppen? Hogy mondtátok el otthon? Hány évesek voltatok? 13/l

Figyelt kérdés

2014. szept. 30. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A 12. szülinapom előtt két héttel jött meg először. Nagymamáméknál voltunk Anyukámmal meg a Húgommal. Mondtam Anyának, hogy egy nagyobb barna folt van a tisztasági betéten ő meg erre, mint egy félőrült: "Jaj, kislányom, gyere, veszünk betétet! Vagy tampont szeretnél? Neked elég lenne még a mini is! Bár, az elsőkhöz még nem kell tampon, mert azok nagyon gyengék! Mármint az első menzeszek! Veszünk betétet!" xD És már rángatott is a boltba, jó arc volt. :D
2014. szept. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Megjott es nem mered elmondani?Nem tudok valasszal szolgalni,mert nekem is most szeptemberben piros folt volt a bugyimon,azota nem tortent semmi,szoval nem vagyok biztos benne,hogy megjott es ezert nem mondtam semmit anyumnak.
2014. okt. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

Nekem minap jött meg,éppen otthon voltam,semmi extra nem volt.Elmondtam anyukámnak másnap,vettünk betétet,csinàlt teát,ágyba küldött :)

Kicsit túlreagálta a dolgot :)

2014. okt. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 11 évesen jött meg, épp kalandparkban voltunk :)) szerencsére csak egy piros folt volt, ha nem megyek el mosdóba, hazáig észre sem veszem.

Én csak szimplán odaálltam anya elé otthon és elmondtam (a park közepén mégse ronthattam ki letolt gatyával a klotyóból :p), mondjuk nálunk ebbõl sosem volt probléma, rendesen fel lettem világosítva és már kicsi koromtól beszélgettünk ilyesmikrõl.Anya sem csinált belõle nagy gondot, adott pár betétet aznapra, másnap meg elmentünk venni, de akkorra már el is múlt, csak pár csepp jött nekem az 1.alkalommal.

14/L

2014. okt. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%
Éppen feldugtam magamnak egy pet palackot, amikor megjött. Anyám le se szarta
2014. okt. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nekem kb két hete volt egy piros folt a bugyimon.(otthol voltam).Megmutattam anyunak.Azt mondta: "nagy lány leszel?:)" én nem tudtam mit csinálni,kicsit kinos volt,szval megöleltem xD Másnap adott tisztaságit.Mikor hazamendem sulibol,megkérdezte h nem jött meg,mondtam h nem.Azóta semmi nem volt.Szval nem tudom,hogy ez most mi volt :) :D (novemberbe leszek 13)
2014. okt. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem még a nyári szünetben jött meg, épp egy filmet néztem otthon,mir anyum megjött akkor szóltam neki hogy megjött és hogy kérek szépen betétet,13/L
2014. nov. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
E honap 25-en este furdesnel eszrevettem hogy van egy barna folt a bugyimon, masnap reggel megjott. Odaalltam anya ele es kozoltem vele hogy "Nagylany lettem" erre kaptam egy mivan nezest es egy "mi kell?" kerdest amire szimplan valaszoltam hogy "Betet". Erre felugrik fapofaval lemegy a boltba es az ajtoban azt mondta "Probalj meg feloltozni" xddd
2014. nov. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
elozo voltam 12L
2014. nov. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
15 voltam. Suliban volt és aznap még fellépésem is volt."Nagyon örültem". Szerencsére nem fájt és fekete volt a fellépős nadrág így nem lehetett probléma belőle. Anyának mondtam el először.
2014. dec. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!