Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon kérdés?!

Tampon kérdés?!

Figyelt kérdés
A leugatástól nem tartok, több mint valószínű én is így reagálnék, ha elolvasnám az alábbi kérdést. Párom fél éve külföldön dolgozik, szombaton, meglepetésből hazautazott 2 napra a születésnapomra. Buliztunk, kicsit többet is ittunk a kelleténél. Nekem csütörtökön jött meg a menstruációm, szombaton még kicsit megvolt és tampon volt bennem. Kissé "belemelegedtünk" a dolgokba, szeretkeztünk. Másnap reggel felkeltem és akkor tudatosult bennem, hogy úristen, a tampont kétlem, hogy kivettem előtte. Teljesen kétségbeestem, hogy most mi legyen. Elmentem fürdeni, a tampon azonban nincs meg. Lehet, hogy az alkohol hatására nem emlékszem rá, hogy kivettem volna?? Fel tud annyira "csúszni", hogy "elvesszen" bennem? Tudom, nagy hülyeséget csináltam, de ez van.Egyébként azóta még vérzek kicsit, tehát ha a tampon bennem lenne, csak érezném, nem? Orvoshoz csak jövő hét elején tudok menni.....
2014. okt. 6. 10:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
És most mi a kérdésed?
2014. okt. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

"Orvoshoz csak jövő hét elején tudok menni...."


Szerinted mi többet tudunk mondani, mint egy orvos?

2014. okt. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem tud senki többet mondani, mint az orvos, csak tényleg megijedtem picit. A kérdés az, hogy előfordulhat-e, hogy a tampon még mindig bennem van.
2014. okt. 6. 11:02
 4/23 anonim ***** válasza:
Guggolj le meztelen alsóval és nyomj mintha a nagydolgod végeznéd. Nyúlj fel egy ujjal a hüvelyedbe és alaposan matass körül. Ha bent hagytad akkor így meg lesz.Ha érzed a méhszájad, próbálj meg a mögötte lévő részen is tapogatni. Ha megvan két ujjal próbáld a kijárat felé terelni.Közben nyomj is.Valószínű, hogy csúszós, de ki tudod piszkálni biztosan. Én is jártam így.
2014. okt. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
szerintem nem nagyon tud úgy felcsúszni, hogy ne legyen meg egyáltalán. de én is biztos nagyon paráznék a helyedben és egyből elmennék orvoshoz. az egészségednél semmilyen program/munka nem lehet fontosabb! ha dolgozol vagy ilyesmi, akkor menj magánorvoshoz, aki estefelé is rendel.
2014. okt. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves Utolsó! Próbáltam, de nincs meg, ezért is vagyok megrémülve. Komolyan úgy érzem magam, mint egy kis tizenéves, hülye... Picit még vérzek, vagyis inkább barnázok. Ha bennem lenne még a tampon, akkor ez nem lenne, nem igaz? Hisz a lényege, hogy felfogja a vérzést, de ha bennem is lenne, már megtelt volna annyira, hogy kicsússzon, nem?
2014. okt. 6. 11:13
 7/23 A kérdező kommentje:
Magánorvoshoz járok, aki a héten szabadságon van, az asszisztenstől jövő hét hétfőre kaptam időpontot :-(
2014. okt. 6. 11:15
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen nőgyógyászati ügyeletre bemehetsz ezzel.
2014. okt. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ha benned van a tampon akkor guggolj le és nyomj mintha székelnél, majd nyúlj fel,és jól tapogass körbe,hogy meg van-e (egyébként ha elszakad a zsinór akkor is ez a teendő),ha nem érzed akkor valószínűleg kivetted már! Az hogy vérzel még az nem azt jelenti,hogy nincs már benned,mert ha megtelik akkor nem tud több folyadékot felfogni. Ha benned marad 2-3napig akkor bűzös barnás folyást tapasztalhatsz akkor biztos,hogy benned van és sürgősen el kell távolítani.
2014. okt. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Szerda délutánra kaptam időpontot az orvoshoz
2014. okt. 6. 13:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!