Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon kérdés?!

Tampon kérdés?!

Figyelt kérdés
A leugatástól nem tartok, több mint valószínű én is így reagálnék, ha elolvasnám az alábbi kérdést. Párom fél éve külföldön dolgozik, szombaton, meglepetésből hazautazott 2 napra a születésnapomra. Buliztunk, kicsit többet is ittunk a kelleténél. Nekem csütörtökön jött meg a menstruációm, szombaton még kicsit megvolt és tampon volt bennem. Kissé "belemelegedtünk" a dolgokba, szeretkeztünk. Másnap reggel felkeltem és akkor tudatosult bennem, hogy úristen, a tampont kétlem, hogy kivettem előtte. Teljesen kétségbeestem, hogy most mi legyen. Elmentem fürdeni, a tampon azonban nincs meg. Lehet, hogy az alkohol hatására nem emlékszem rá, hogy kivettem volna?? Fel tud annyira "csúszni", hogy "elvesszen" bennem? Tudom, nagy hülyeséget csináltam, de ez van.Egyébként azóta még vérzek kicsit, tehát ha a tampon bennem lenne, csak érezném, nem? Orvoshoz csak jövő hét elején tudok menni.....
2014. okt. 6. 10:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Lehet hülye kérdés, de a kukákban nem tudsz szétnézni ahol esetleg kivehetted? Vagy ki lett ürítve azóta? Szerintem biztosan kivetted csak nem emlékszel rá, különben érezted volna aktus közben te is és a barátod is, hogy valami nem stimmel, "útban van". Minden esetre azért én is elmennék megnézetni orvossal, az a biztos.
2014. okt. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
11-es: nem érezni szex közben, létezett is valami ilyen jellegű fogamzásgátló módszer (pharmatex talán).
2014. okt. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
A kukát sajnos azóta már kivittük. Én is úgy gondolom, hogy kivettem, csak nem emlékszem rá. Soha nem történt ilyen, a 30 évem alatt ha megittam 4 pohár alkoholt, akkor sokat mondok. És most hétvégén ennek kb. a kétszeresét. Párom sem volt a helyzet a magaslatán, ezért hiába is próbálunk visszaemlékezni, nem sikerül. De ha bennem maradt volna, azért azt csak érezném, nem? Szerdáig, míg eljutok orvoshoz, nem lehet semmi probléma, ugye?
2014. okt. 6. 16:21
 14/23 anonim ***** válasza:
De lehet,mert ha azóta is benned van akkor összeszedhetsz egy kis fertőzést, de ha pár napig benned van akkor jelez a szervezet, barnás bűzös folyás jelentkezik.
2014. okt. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Barnás folyásom van, de ez lehet azáltal is, hogy a menzeszem végén vagyok. Remélem, nem lesz semmi probléma szerdáig és csak túlparázom.
2014. okt. 6. 16:42
 16/23 anonim ***** válasza:
Lenne annak már más tünete is, szóval nyugi!
2014. okt. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Akarhogy probalok felnyulni, nem talalom, csak meselem be magamnak a tuneteket. Felhivtam 5 maganorvost, de egyik sem fogad szerdanal elobb.
2014. okt. 6. 18:53
 18/23 anonim ***** válasza:

Halálra aggódod magad, de az meg sem fordul a drága kis fejedben, hogy a területileg illetékes kórház ügyeletére besétálj és megnézesd egy orvossal, hogy van-e ott valami vagy nincs.

Persze, mindenki magánorvoshoz megy nyugodtabb szívvel, de egy ilyet egy átlag kórházi orvos is megcsinál ám...

2014. okt. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Hétfőn sikerült kiszednem, azóta barna folyásom sincs, nem fáj semmim. A biztonság kedvéért azért elmegyek orvoshoz.
2014. okt. 8. 11:08
 20/23 anonim ***** válasza:
Akkor ezért volt barnás folyásod, én írtam,hogy ha benned marad akkor bűzös barnás folyás fog jelentkezni! Végül,hogy sikerült megtalálni? mert előtte sehogysem találtad.
2014. okt. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!