Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miből áll a nőgyógyászati...

Miből áll a nőgyógyászati rákszűrés?

Figyelt kérdés

Cisztám van, mensi után megyek vissza a dokihoz, és mivel még nem csináltunk rákszűrést, azt mondta, hogy most fog...

Ez mit takar? Mit csinál hüvelyben? Mellet is néz? Mire készüljek?

Bocsi a hülye kérdésért, köszi a normális válaszokat:D


2014. okt. 8. 16:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

"Mit csinál hüvelyben?"

Gyereket! xD

2014. okt. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Felrak egy ilyen tölcsérszerű biszbaszt (nem fáj) és egy hosszú fülpiszkáló szerű dologgal kenetet vesz (ez se fáj, de én mindig vérzek utána -.- )

ezt fogják megvizsgálni laborban


Mellvizsgálat is lesz, felül le kell vetkőzni (mikor alul már felöltöztél) aztán megnyomkod (1 perc sincs)


ennyi :)

2014. okt. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Megnyugodtam, hogy nem csak az én környezetemben léteznek ekkora parasztok, hanem egész Magyarországon :)))

Második válaszoló, köszönöm!:)

2014. okt. 8. 18:19
 4/15 anonim ***** válasza:

A rákszűrés csak akkor kell, ha élsz nem életet-

Fölösleges szenvedni vele, ha nem élsz

2014. okt. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Persze, mert csak az lehet rákos, aki szexel.. -.-


Ha a HPV miatt írod, azt eleve nem is nézik sok helyen, külön kell kérni!

2014. okt. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Igaza van annak aki azt írta hogy csak a nemi életet élőknek kell annak megkezdése után kb egy évvel elmenni az első szűrésre. Egyébként 23,24 éves korban javasolt az első alkalom az orvosi protokol szerint!
2014. okt. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

így van kérdező :D hiszen cisztád sincs, akkor se ha esetleg még nem is szexeltél :D

Ti betegek vagytok? ...

2014. okt. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Élek nemi életet. Ő írta fel a gyógyszert anno, de akkor nem néztünk semmit, csak ultrahangozott, ezért kérdeztem. HPV oltást kaptam még fiatalabb koromban, ennyi érdekelt, hogy mire számítsak, hogy ne álljak ott hülyén és értetlenül, hogy mit akar:D A normális válaszokat köszi!:)
2014. okt. 9. 19:17
 9/15 anonim ***** válasza:
Teljes manuális vizsgálat lesz, valószínűleg melleidet is áttapogatja, és utána esetleg hüvelyi UH.
2014. okt. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

6. válaszolónal tökéletesen igaza van, de ha itt már megállapítottak cisztát, akkor nyilván nem lenne jó 23 éves koráig várni, pláne ha nemi életet is él.

De alapból valóban az a protokol amit írtál.

2014. okt. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!