Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miből áll a nőgyógyászati...

Miből áll a nőgyógyászati rákszűrés?

Figyelt kérdés

Cisztám van, mensi után megyek vissza a dokihoz, és mivel még nem csináltunk rákszűrést, azt mondta, hogy most fog...

Ez mit takar? Mit csinál hüvelyben? Mellet is néz? Mire készüljek?

Bocsi a hülye kérdésért, köszi a normális válaszokat:D


2014. okt. 8. 16:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
2014. okt. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A bemásolt linkbe kb le lesz írva alapból mit szokott csinálni az orvos,az az eszköz amit meg a hüvelyedbe tesz a kacsa.


De akkor eddig nem is vizsgált meg az orvos?


És ne törödj az első hozzászólóval,sajnos sok ilyen van aki azt hiszik ez valami vicc!Elég szomorú.

2014. okt. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Vizsgált már, inkább az érdekel, hogy mellet néz-e, hogy ne álljak ott értetlenül mint egy hülye, hogy nem tudom mi következik..:DD
2014. okt. 15. 15:51
 14/15 anonim válasza:
Én egy hete voltam rákszűrésen, nálam a mellet is megnézte. Mikor végzett a rákszűréssel, alulról felöltöztem, majd felső, melltartó le, és megvizsgált. 2 perc az egész.
2014. okt. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha megnézi a mellet,sok orvos nem nézi meg csak kérésre általában,akkor szólni fog úgy is,hogy ha alul felöltöztél akkor megnézé a melled is.Nyugi akkor szólni fog majd.
2014. okt. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!