Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Le fog szidni a nőgyógyász ha...

Le fog szidni a nőgyógyász ha megtudja, hogy még soha nem voltam rákszűrésen?

Figyelt kérdés
Eddig kétszer voltam vizsgálaton de csak betegségek miatt. Gomba, felfázás. Ajánlgatták ők hogy ha elmúlnak a tünetek vissza kellene jönni rákszűrêsre is, de végül nem mentem mert nem volt rá pénzem. Most viszont szeretnék fogamzásgátlót szedni, szóval már nem úszom meg, de félek hogy nagyon ki fog akadni ha megtudja hogy felnőtt nő létemre soha nem voltam még.
2014. okt. 16. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Én 22 évesen voltam először nőgyógyásznál. Nézett, mint a ló, mikor mondtam, hogy nem volt még szűrésem, de nem szólt egy rossz szót sem. Nem is az a dolga.
2014. okt. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

Hány éves vagy? Felnőtt nő létedre attól félsz, hogy megszidnak? Hogy szidna már le, ő egy orvos, nem az anyád. Megdicsérni biztos nem fog, de nem fogja veled százszor leíratni, hogy "ezentúl évente járok rákszűrésre".

Egyébként azt tudod, hogy a körzeti nőgyógyásznál ingyenes a vizsgálat? Saját magad érdekében, nekem nem lesz jobb tőle, hogy te elmész-e...

2014. okt. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
A te bajod,ha rakod lesz-nem a dokie.
2014. okt. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
23 vagyok. Nincsenek olyan viszonyok, orvosok a városi kórházunkban hogy én oda be tegyem a lábam. Régen még tanultam azért nem volt pénzem, de ez már megoldódott.
2014. okt. 16. 15:10
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fog leszidni, kisebb gondja is nagyobb annál, elvégzi a vizsgálatokat, ez a dolga, nem a dorgálás.
2014. okt. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Ez nagyon gyenge kifogás, amikor RÁKszűrésről beszélünk, de mint fentebb írtam, te tudod. A múltban már úgysem tudsz elmenni egyszer sem.
2014. okt. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mikor simán dokinál voltam akkor csak annyit mondott (körzeti doki), hogy jó lenne ha évente meglátogatnám, hogy vért vegyen, de jó tanácsként nem szidásként.
2014. okt. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

"A te bajod,ha rakod lesz-nem a dokie."

Ez azért elég hülye hozzáállás. A rák nem amiatt alakul ki, hogy az ember nem jár szűrésre. Dédnagyanyám szerintem egyszer sem volt, nagyanyám sem és nem lettek rákosak emiatt.

Mostantól eljár, kész.

2014. okt. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Ugy ertettem,hogyha esetleg rakja lenne,es mar nem tudnak segiteni,mert nem idöben ment-na az mar nem a doki baja.3-as voltam.
2014. okt. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass a "fenyegetőzőkre", tudod ők az "okosok", akik mindent jobban tudnak és onan fentről néznek le ránk tudatlan kis butákra.

Nem szólhatna le az orvos, hiszen nem ez a dolga, de sajnos azért közöttük is van goromba, durva, aki azt képzeli hogy ő egy "félIsten", aki ledorongolhatja a megszeppent, egyébként is "kínban" lévő magát nagyon szégyellő nőt.

Az orvosi protokoll azt mondja hogy 23-24 éves korban illik elmenni az ELSŐ szűrésre, illetve a nemi élet megkezdése után 1 évvel. Úgyhogy még az ajánlott protokol szerint is pont időben vagy.

2014. okt. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!