Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy szimpla rákszűrésen észre...

Egy szimpla rákszűrésen észre veszi a nőgyógyász ha valaki pl.3 hónapos terhes, anélkül hogy arra külön megkérnék?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:

sztem igen mert nekem mindig megtapogatja a pocakomat hogy minden a helyén van -e és évente kétszer van ultrahang is amikor a fogamzásgátlót felirja mindig uh-zik hisz akár baleset is történhet és akkor esetleges terhességre nem írja fel hasból a gyógyszert .


szv. ha igazán odafigyel rád az orvosod és szakít rád időt nem futószallagon megy a rendelés akkor a negyedórás bent tartózkodás alatt van kenetvétel , hasi tapintás és uh. észre kell hogy vegye a korai várandósság jeleit.

2012. máj. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel eleve azzal kezdi a ceremóniát,hogy utolsó menzesz időpontját kell közölnöd,igy elég nehéz afelett elsiklani, hogy 3 hónappal ezelőtt volt!
2012. máj. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 4 hetesen voltam doiknál rákszűrésen (akkor még nem maradt ki pont a mensim). Megtapogatta a hasam, de nem szólt semmit. Levette a mintát, én meg mentem haza. Aztán 1-2 nap múlva nem jött meg, csináltam tesztet, pozitív lett, így mentem a dokihoz vissza. Mondta még nincs meg a rákszűrés eredménye, én meg azt hogy nem is azért jöttem. :)

De egy három hónapos terhességnél csak több változás van már, elvileg meg kellene éreznie.

2012. máj. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy észreveszi.Nekem minden alkalommal volt uh is...de nem gondolom,hogy baj,hiszen 3 hónapos terhességnél már vannak kötelező vizsgálatok is.
2012. máj. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, észreveszi, akkor már jócskán megnövekedett a méh a normálishoz képest.
2012. máj. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!