Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon ciki, ha mindenki...

Nagyon ciki, ha mindenki észreveszi, hogy menstruálok? Annyira rosszul nézek ki a fájdalomtól.

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki. Nagyon sok nőt megvisel. Én mikor még suliba jártam, volt ott egy csaj, aki már 2-3 nappal a havija előtt hazautazott és nem is jött iskolába míg el nem múlt neki. Annyira szenvedett szegény.
2010. jún. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki, hanem aki gúnyol ezért az egy nagy MARHA!!!
2010. jún. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki! Ha nyitott szemmel jársz, jónéhány olyan nőt/lányt láthatsz utcán, buszon, villamoson, metrón, vonaton, bevásárlóközpontban, suliban, stb., akik éppen sápadtan szenvednek a görcsöktől.

Próbálj olyan fájdalomcsillapítót találni (sajnos mindenkinek más fajta használ), ami jó neked és ha nem is teljesen múlasztja el a görcsöket, legalább elviselhető szintre enyhíti azokat.

És ne szégyeld, ha valaki észreveszi, és rákérdez, nyugodtan válaszolhatsz olyasmit, hogy igen, ma nem vagyok formában/ nehéz napom van/ nem érzem jól magam, stb. Ennél több nem tartozik rá, de szerintem nem is fognak tovább kérdezni.:=)

2010. jún. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szedjél folsavat, vagy egyél sok spenótot, sóskát akkor nem ennyire fájdalmas..
2010. jún. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem ciki. Mégis miért lenne az.
2010. jún. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltatok! Csak már kerültem néhányszor kellemetlen szituba miatta.. legutóbb akkor, amikor betörtek a lakásunkba, és jöttek a rendőrök helyszínelni. Egyedül voltam otthon, és pont akkor görcsöltem iszonyúan. Alig bírtam válaszolni a kérdéseikre. Nagyon ciki volt...

De most komolyan mit lehet ilyenkor csinálni?

2010. jún. 8. 22:01
 7/7 anonim válasza:
Szedhetsz ilyenkor fájdalomcsillapítót, vagy ha tényleg nagyon fáj, menj el dokihoz, és ő majd ír fogamzásgátlót, amitől elmúlik a fájdalom, sőt napra pontosan fog megjönni a menstruációd! ;)
2010. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!