Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen hormontablettákat...

Milyen hormontablettákat tudtok amik visszaveszik a szőrnövekedést?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok (tudom, fiatal ahhoz,hogy ilyen tablettákat szendjek) de elég szőrös vagyok (sajnos bajuszom is van és több más helyes is van szőr ahol nem kéne lennie) és bizony nem pihék és világosak (azért annyira nem erős a bajuszom mint a férfiaknak, de...) Egyelőre csak érdeklődni szeretnék, hogy milyen tablettákat tudtok, utána szeretnék olvasni (mellékhatások stb.)

Esetleg ha tudtok más módszert(ne gyantát meg ilyeneket írjatok, mert itt TÖBB VAN MINT SIMA SZŐR) akkor legyen szíves írja le, nagyon megköszönném



2014. okt. 19. 19:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen 6-os a segítséget. Pontosan mi is az a PCOS? hogyan lehet kezelni? és azt vérrel vizsgálják meg?
2014. okt. 21. 20:15
 12/12 A kérdező kommentje:
És még elfelejtettem írni egy nagyon fontos dolgot. A bal petefészkemen csokiciszta van!
2014. okt. 21. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!