Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhnyakrák elleni oltás?

Méhnyakrák elleni oltás?

Figyelt kérdés
Mint tudjuk az oltás 3 injekcióból áll. Én tegnap kaptam meg az 1. injekciót. Azt olvastam, hogy meg lehet benne halni, meg hogy 44-en meghaltak benne, stb.. Az oltás után mennyi idővel halnak meg? És ti mit gondoltok az oltásról?
2014. okt. 22. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
Én azt gondolom, hogy köszönd meg nagyon szépen, hogy ingyen megkaphattad ezt az oltást. A hülyékre pedig ne hallgass. Senki sem halt meg egy védőoltástól. A méhnyakráktól már nagyon sokan meghaltak. Valami keveredik a fejedben, meg annak is aki baromságokat beszél erről.
2014. okt. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én ma kaptam meg az elsőt.

Én is hallottam róla, hogy belehaltak többen ebbe az oltásba, de majdnem minden oltásba bele lehet halni. Lehet, hogy így egy kicsit hülyén hangzik, de így van. Ha valaki nem tudja és érzékeny nagyon egy anyagra, ami benne van, akkor is fennáll ez az veszély. Annak viszont jóval kisebb az esélye (kb. 100-ból 1), hogy ebbe az oltásba halsz bele, minthogy a méhnyakrákba.

Egyébként szerintem is jó, hogy nem kell több 10000 Ft-ot kifizetni.

2014. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

100.000 Ft-ot*

Amúgy köszi a válaszokat:)

2014. okt. 22. 20:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első elég nagy baromságot írt.. többen haltak meg benne, a legtöbben elég hamar miután megkapták, de ha azt nézzük, hogy 3 éve megkaptam ingyen (egy 10000-res város '97-ben született lányaival együtt) és senki nem halt meg tőle akkor te se fogsz belehalni.:)
2014. okt. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden oltásnak van kockázata, csak épp elenyésző a rákéhoz képest. Én nagyon örülnék, ha olyan fiatal lennék, hogy megkaphatnánk, pont idén történt ilyen haláleset a családban, és nagyon szörnyű volt, bármit megtennék, hogy elkerüljem azokat a kínokat, amin keresztülment.
2014. okt. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen minden oltásnak van kockázata ha te vagy az Neked és a családodnak tragédia de másnak csak egy statisztikai adat leszel: görgess lefelé magyarországon is halnak meg oltásoktól bár nálunk még egyéb okokból nagyon nehéz bekerülni a statisztikai adatok közé.

[link]

2014. okt. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!