Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem használ a fogamzásgá...

Miért nem használ a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Tesztoszteron túltengést állapítottak meg nálam. Fél évig szedtem Cypromixet, most 4 hónapja szedek Belarát, de semmi változás nincs, ugyanolyan pattanásos vagyok, mint voltam. A 21. században nem képesek egy tesztoszteron túltegést kezelni? Pedig magándokikhoz járok.

2014. okt. 25. 21:17
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nem beszélve arról, hogy eddig is kevés volt a vérzésem, de a fogamzásgátló óta meg nevetségesen kevés...
2014. okt. 25. 21:19
 2/15 anonim ***** válasza:

Igen, a nemi hormonális zavarokat sajnos nagyon nehéz kezelni, és hiába magándoki, attól még ugyanahhoz a tudományos anyaghoz fér hozzá, mint egy sztk-s orvos. Csak valahogy szerencsétlen páciensekben az marad meg, hogyha fizetnek súlyos összegeket, akkor majd az orvostudomány is fejlettebb lesz 200 évvel. (Nem, csak szebben mosolyog rád és több időt foglalkozik veled, így _talán_ esélyesebb, hogy előbb rájön a bajra.)


Ha nőgyógyász kezel, akkor érdemes lenne bevonni egy belgyógyász-endokrinológust és bőrgyógyászt is, hátha tudnak ötletelni.

2014. okt. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jobbnál-jobb bőrgyógyászokhoz jártam, sajnos ők se tudnak már mit csinálni. Egyedül az antibiotikumok használtak amiket írtak, de ugye azr hoszszú távon nem lehet, még miután abbahagyom 3 nap alatt pattanásos leszek.
2014. okt. 25. 21:26
 4/15 A kérdező kommentje:
*azt *meg
2014. okt. 25. 21:27
 5/15 gömbicica ***** válasza:
2014. okt. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint a fogamzásgátlónak semmi értelme... :/
2014. okt. 25. 21:37
 7/15 gömbicica ***** válasza:

betegek pozitivan értékelték a vendégkönyv szerint.

egy próbát megérne szerintem.

tulsulyod nincs?

és hány éves vagy?

2014. okt. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
22 vagyok és nincs.
2014. okt. 25. 21:51
 9/15 gömbicica ***** válasza:

facen van egy olyan oldal, hogy természetes ősi gyógyitás gyógyszeripari multivállalatok nélkül.

csatlakozz a csoporthoz, és kérdezz tesztoszteron tultengéssel kapcsolatbantőlük.

igyekeznek alternataiv megoldásokat keresni hatudnak.

üdv.Edit


fogamzásgátlót panaszaid előtt is szedtél?

az meg,hogy pattanásos vagy, az attól is lehet, hogy a szervezeted nem tud tisztulni.


emésztési proglémáid nincsenek?

egy böjtkurát, vagyvalamilyen tisztitókurát vagy ezzel kapcsolatos ajánlást érdemes lene keresni.

arcdiagnosztától is kaphatsz tanácsot, attól függően,hogya pattanások holjellemzőbbek az arcon, az adott régióhoz belső szerveink taratoznak.


ezzel kapcsolatbanis érdemes keresgélni.

2014. okt. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kevés esetben segít a pattanásos bőrön. Nincs olyan ember a környezetemben, akinek szebb lett volna tőle az arca. Természetesen van, akinek használ, nem mondom, hogy nem, de a nők többségének arcán nem változtat. A nőgyógyászom is ezen a véleményen van.
2014. okt. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!