Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barnas huvelyi folyas alhasi...

Barnas huvelyi folyas alhasi fajdalommal, mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
2hete minden reggel rosszul voltam szedultem hanyingerem volt,most már estenkent szedulok kicsit, csinaltam egy terhessegi tesztet ami negativ lett,és most a heten vettem eszre hogy barnas szinu folyasom van es kozben faj a hasam,a menstruaciomnak 1het mulva kell megjonnie es ilyen folyasom nem szokott lenni elotte,nem reg vette eszre az orvosom hogy pajzsmirigy alulmukodesem van nem tudom ennek lehet e hozza koze,es fogamzasgatlot is szedek,orvoshoz mindenkepp megyek majd.Havalaki tudja mitol lehet ez segitsen ! :/

2014. okt. 26. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Hormonális dolog lesz..meg cisztától is lehet.. Minden esetre ne várj tovább, hanem holnap menj dokihoz..
2014. okt. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet a fog gátlótól
2014. okt. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ! mindenképp megyek orvoshoz
2014. okt. 26. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!