Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiatal lányok miért vonzódna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal lányok miért vonzódnak az idősebb pasikhoz?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy ezeknek a lányoknak nincs apakomplexusa. Mennyivel tud többet nyújtani akár érzelmileg, akár fizikailag (értsd. nagyobb biztonság érzetet ad) egy idősebb férfi, amellett, hogy már szilárd a jelleme és önálló keresete is van?

Volt már valakinek ilyen kapcsolata? A fiatalabb fiúknak mit tudnátok tanácsolni, mire figyeljenek jobban?

Köszönöm a válaszokat.

19/F



2014. okt. 24. 16:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én 16voltam amikor összejöttem a tőlem 5majdnem 6évvel idősebb barátommal :)

nekem azért jó hogy ennyivel idősebb mert sokkal érettebb mint pl a velem egyidős srácok,épp ezért nem választanák soha a korosztályomból magamnak pasit Es ezt csak tanácsolni tudom nő társaimnak is! :)

remélem hasznos választ adtam :)

18L

2014. okt. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Köztem és a barátom közt 18 év van. A korombeli fiúkban egyrészt külsőleg sem nagyon látok férfit, másrészt még ott tartanak, hogy minden hétvégén buli, ivás a sárga földig. Engem ez már nem vonz, pár éven belül szeretnék szülni, erről meg a férfiak 30, de inkább 35 éves koruk előtt általában hallani sem akarnak.
2014. okt. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azon lányok-nők akik tudják a választ erre a kérdésre, itt jelentkezhetnek.:-)
2014. okt. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mai fiatal srácokat csak a buli, pia, haverok érdeklik. Amikor bármelyik korombelivel beszélgetni akartam, ott kezdődött a mondandója, hogy hétvégén, hogy berúgtak vagy befognak... Ez a haverok előtt lehet menő, de egy normális lányt, aki nem csak szexet akar nem érdekel, sőt. Egy idősebb pasit már nem érdekelnek ezek, lehet vele normálisan beszélgetni.
2014. okt. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Amúgy ha belegondolsz a mai 17-20 éves srácok miért a 13-15 éves kislányokkal kezdenek? Csak mert az én a saját környezetemben ezt tapasztaltam.
2014. okt. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én kifejezettem megszívtam, hogy a vén papikra buknak a csajok, mivel túl kisfiús vagyok, de nem rég megtudtam, hogy tetszem egy 10 éves kiscsajnak XD
2014. okt. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

2-es teljes mértékben igazad van,ment a zöld!

Nem is írnám le a véleményem mert ugyanez!

2014. okt. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Fiatalként sokan vonzódnak idősebbekhez, mert úgy gondolják tapasztalatuk van és komolyabb gondolkodásuk, nem csak punci kell nekik, hogy végre elveszítsék, amit nem is tudnak.

Bár 5 éve amúgy nem nagy különbség.

2014. okt. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A 2-es választ mintha én írtam volna. A barátom 38 éves, és már van egy gyereke, így látom, mennyire jó apa. Náluk anyuka lépett le, bár a gyerek hivatalosan nála van elhelyezve, az apjánál sokkal többet van, van, hogy hetekig nem látja az anyját. Nálam ez is fontos szempont, ilyen férfinak sokkal szívesebben szülök, mint egy olyannak, akiről soha nem tudhatom, mikor lép le. Millió olyan sztori van, hogy az apjuka van megőrülve a gyerekért aztán születés után 1 hónappal nyom nélkül felszívódik.
2014. okt. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Valaki máris reprezentálta a helyzetet: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..
2014. okt. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!