Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Spontán vérzés szex közben?...

Spontán vérzés szex közben? Nem vetélés.

Figyelt kérdés

Mitől lehet, vagy tapasztalatokat szeretnék kérni, hogy kivel fordult már elő ilyen? Spontán, nagyon nagy mennyiség, durva, de teljesen fájdalommentes vérzés szex közben? Egy óra múlva el is múlt, két napig semmi nem volt, majd megint szex közben jött elő? Menstruációnak nincs nyoma, biztos nem terhesség.

Mi lehet? :(


2014. okt. 28. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász?
2014. okt. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fáj? Lehet méhszájseb. Mit jelent az a nagyon nagy mennyiség? (mert lehet a sperma miatt tűnik soknak, ha nem gumiztok)
2014. okt. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A legkomolyabb a méhnyakrák lenne, szóval sürgösen orvos!
2014. okt. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mikor voltál utoljára szűrésen?
2014. okt. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet gyulladás is, mindenképp meg kéne nézetni
2014. okt. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem fájdalmas. Azóta meg is jött. Mindenképpen nőgyógyász lesz, amint vége a menzesznek, csak előtte kíváncsi voltam mással is volt-e már ilyen. A nagy mennyiség azt jelenti h körülbelül egy havi ciklus...
2014. okt. 28. 20:19
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Nekem is előfordul. Gyógyszert szedek, de van, hogy aktus közben a hónapom közepén is vérzek. Csak abban az 1 órában maximum. Olyankor a barátom kicsit bepánikol, hogy valami baj van-e de nincs. Viszont én passzolok, nekem az új gyógyszer óta játsza ezt a kis szemét :D


Amúgy passzolok, én is most megyek éves szűrésre jövőhéten, de én méhnyakrák ellen oltva vagyok

2014. okt. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"de én méhnyakrák ellen oltva vagyok"


De azt ugye tudod, hogy ez nem véd ellene?!?!?!

2014. okt. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!