Az antibiotikum elzárja a petefészek vezetéket?




válasza:



válasza:



válasza:A lanykorban osszeszedett nemi bajok amelyek elzarjak a petevezetot
Clamydia gonorroe es tarsai amit ovszer nelkuli szex alatt elkapsz a rendesnek jelzett tiszta fiuktol.




válasza:nem, ilyen nincs, elég buta lehet az ismerősöd
szedd végig nyugodtan




válasza:Kapcsolódó kérdések:
Sziasztok! Már tobb hónapja vérzem rendszertelenul.Van,hogy pecsételo sotétebb,van,hogy erosebb világospiros vérzésem van.Van úgy,hogy két hétig folyamatosan vérzem,aztán pár napig nem,aztán megint hetegig tart.Emelett fájdalmat érzek az alhasamban,a derekam és a...
Egyszerűen nem bírom lenyelni egybe. Tudom, hogy minden fejben dől el, és néha sikerül néha nem. Mindig rágörcsölök gyógyszerbevétel előtt és már attól hányingerem van ha rá gondolok. És ezért is nem megy annyira a bevétel. Most, hogy mézzel veszem be és egy kis...
Több mint fél éve húzódó petefészekgyulladásom van. A gyulladást streptococcus agalactiae és escherichia coli okozza, de több doboz antibiotikum beszedése után sem javul az állapotom. Az antibiotikumok név szerint: klion, curam duo, sumetrolin, suprax, tarivid. Nem...
Pár hete Augmentin-t szedtem,de nem segített.Csak jovo héten tud fogadni az orvos,és félek,hogy rosszabbodik a helyzet.
Minden alkalommal orvoshoz fordulok. Rengeteg antibiotikumot megittam már, nem segít.Előre is köszönöm!
Nem szívesen megyek nőgyógyászhoz, és nem is annyira súlyos a baj, egész tűrhető a fájdalom és lázam sincsen. Van aki kigyógyult már ebből házilag?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




