Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyenkor is érdemes lenne...

Ilyenkor is érdemes lenne felkeresni egy orvost erős vérzés esetén?

Figyelt kérdés

17 éves leszek,és eddig kb 12 éves korom óta úgy fél évente jött meg,és akkor is csak picit...tegnap éjjel megjött(az előjelekből a legtöbbet kipipálhatom),és azóta egyre jobban csak durvul...tegnap még tűrhető volt,de ma 2 óra alatt 3x cseréltem betétet,mert annyira átázott,majd tampon és betétet is raktam,de a tampon hamar megtelt...

A legrosszabb,hogy kb moccannom sem szabad,mert jobban folyik...pl:ma iskolában,mikor felkeltem,akkor éreztem,hogy egy jó adag kifolyt...

Mit lehetne ez ellen tenni?Ha elmegyek orvoshoz,akkor ő tudna adni valami orvosságot?


2014. okt. 30. 22:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Amiatt voltam már tavaly orvosnál,hogy nem jött meg,de azt mondta,hogy fogyjak le,és megjön...szóval ezek után nem is mentem máshova..
2014. okt. 30. 23:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha 1-2 nap után nem enyhül, akkor menj el vele dokihoz. Ha kell, tud rá adni gyógyszert.
2014. okt. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Misszabza ***** válasza:

Már az se normális hogy fél évente jött meg...


tutira hormonzavar !


Nagyon ajánlom hogy menj el a házidokihoz és vizsgáltasd ki a pajzsmirigyedet (vérvétel) hogy minden rendben van-e, mert csak simán hogy el vagy hízva esetleg ez nem jelenti egyértelműen azt hogy ilyen ritkán és ilyen bő vagy éppen kevés mennyiségnek kellene jönnie !

2014. nov. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Misszabza ***** válasza:

Kérdésedre válaszolva !


Igen, ne hagyd magad ennyivel lerázni...

Menj orvoshoz ha túl bő-nek vagy fájdalmasnak érzed a mentsruációdat! Mondj el a nődokinak mindent ami ezzel kapcsolatban zavar.

2014. nov. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Pont ma voltam orvosnál,mert azzal tisztában voltam eddig is,hogy valami hormonzavarom van,amit szerettem volna kivizsgáltatni,csak említettem is,hogy akkor az orvos azt mondta,hogy azért van,mert kövér vagyok...ennyi...fogyjak le,és minden rendbe jön...ma az orvos és a nővér is azt mondta,hogy éppenséggel nem vagyok kövér,a legvéznább sem,de még,ha nem is fogynék tovább,akkor is tűrhető lennék...(hozzáteszem,hogy tavaly óta kb 5-6 kilót fogytam,és van még rajtam nagyjából 10 kiló felesleg..)

De most majd megyek vérvételre,szóval ez már kezdeni fog valamit :)

2014. nov. 19. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!