Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek az átázás ellen?

Mit tegyek az átázás ellen?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,always éjszakai betétet használok és alig alig tart ki 2 óráig.Eddig szedtem Vénusz cseppeket ami nem használt.Mit lehetne tenni,hogy esetleg kevesebb legyen a vérmennyiség?Olvastam arról,hogy pásztortáska és cickafark gyógyteák segíthetnek,ez tényleg igaz?
2014. nov. 3. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
menj el inkább dokihoz...mint iszod ezeket a borzalmas ízű teákat, ami nem feltétlen használ!
2014. nov. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Tök normális az első "mensis" években, hogy erősebb az átlagosnál. Én most 23 éves vagyok, 11 évesen jött meg, de kb. 17-18 éves koromig nagyon erősen volt meg szinte minden alkalommal. Semmiféle egészségügyi gondom nincs. Az is lehet, hogy jól felfáztál és azért ilyen erős jelenleg, ráadásul a stressz is közrejátszhat. Valóban elhíresült pár teáról, hogy jók erre is, viszont az ilyen "népi gyógymódok" többsége tök hatástalan. Sajnos nincs mit tenni, mint átvészelni ezt az időszakot és ha kell többször cserélni a betétet. Viszont feltétlenül fordulj orvoshoz, ha a normálisnál SOKKAL nagyobb a vérmennyiség, esetleg rendkívül nagy hasi fájdalmak is társulnak hozzá.


Remélem segítettem :)

2014. nov. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,egyébként sokat szoktam stresszelni már most attól is nehogy véletlen átázzak
2014. nov. 3. 16:18
 4/4 A kérdező kommentje:
Akik hasonló problémával küzdenek,igyák meg a gyógyteákat(cickasfark,pásztortáska)1 nap megittam kb. 1 litert és jelentősen csökkent a vérmennyiségem, 1 éjszakai betét elég volt!Borzalmas az izűk,de megéri!
2014. nov. 4. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!