Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használtatok már intomtölcsért...

Majomka69 kérdése:

Használtatok már intomtölcsért? Vélemények? 21évesnek ajanlanátok?

Figyelt kérdés
2014. nov. 13. 18:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Én kb. 3/4 éve rendeltem a netről. Tulajdonképpen nem volt olyan nehéz berakni, inkább azért próbálgattam párszor ki be, mert nem nagyon tudtam, mikor van a helyén és nem fog szivárogni.

Elég erős vérzésem van, így az első napokon nekem munkába nem jött be még a nagyobb méretű sem, mert ott nem fogom a mosdóban kivenni-üríteni-elmosni és ha megtelik elkezd kifolyni mellette, de itthonra és a közepes napoktól jó, éjszakára is szoktam használni. Szóval a cseréje bonyolultabb mint a többi eszközé, akárki akármit mond, nem fogok üveg vizekkel vonulni a wc-be és ott mosogatni, de ki se viszem a kézmosóba.

Hozzá lehet szokni és nem érzed hogy ott van, egészségesebb is, mint a tampon. Én ki szoktam főzni, de lehet fertőtlenítőszerrel is csinálni.

Szerintem próbáld ki, elsőnek nem feltétlenül márkás drága darabbal, én az eBayről rendeltem, elvileg ugyanabból a gyárból jött ki, ahonnan az egyik drága márka, nem jut eszembe a neve. Van kis méretben is, azzal is kezdheted.

29N

2014. nov. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!