Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Várandósság elején ovulációra...

Várandósság elején ovulációra utaló jelek lehetnek vagy teljesen kizárt?

Figyelt kérdés
Valószínűleg babát várok, bár még nem vagyok benne biztos, vasárnap veszek tesztet. (minden jel arra utal, még a 3. napon előfordulható beágyazódási pecsételő vérzést is tapasztaltam, egyéb jelek-hányinger, szédelgés, fáradtság, émelygés, olyasmi érzés, mint mikor mensizel és érzed a méheden a nyálkát- egyre fokozottabbak) Elvileg, ha van baba, most vagyok a 2. hét végén. Ehhez képest fehér sűrű váladékot tapasztaltam, mint mikor ovulálok. Az ovuláció azonban kizárt, hiszen a ciklusom pont közepén szokott lenni és most a 20. napnál járok. A 14. napnál nem tapasztaltam. Előfordulhat terhesség alatt ez a váladékozás a magas LH szint miatt vagy ez kizárja a terhességet és csak szimplán megcsúszott a ciklusom a többi tünet meg valami betegség lehet? Tudom, hogy egy teszttel egy pillanat alatt kideríthetném, de ha nem muszáj és egyértelműen nincs baba, nem költenék feleslegesen tesztre több ezer forintot. Köszi a segítséget!

2014. nov. 14. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell több ezret költened, már 900 forintért lehet venni tesztet.
2014. nov. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
amiket leírtál simán lehet pms tünet ....a várandósság során a szédelgés émelygés normális jelenség de nem a ciklus 20 napján amikor még nagyjából be sem ágyazódott- ellenben a magas ösztrogén szint ( mensi előtt) okozhat ilyen tüneteket....kicsit túl gondolkodod a dolgokat....hőmérőzz, vegyél ovu tesztet...stb.
2014. nov. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tényleg nem kerül többezer forintba egy teszt ( én a babámnál 600 Ft-osat vettem anyagi kokból, és szerintem ugyanúgy megbízható). Legtöbb nőnél egyébként hasonló állagú hüvelyváladék van terhesség alatt (de ugye ez is szörnyen változó egyénenként). Ugyanakkor egy esetleges fertőzés, betegség is okozhatja. Ovu tetsztet nem tudom, érdemes-e venni, sokan mondják főleg orvosok, hogy azok egyáltalán nem megbízhatóak.
2014. nov. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!