Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A véleményetekre lennék...

A véleményetekre lennék kiváncsi, szerintetek mit csinál ebben a hónapban a testem?

Figyelt kérdés
5hónapja szedem a Novynette fogamzásgátlót.Ebben a hónapban először van,h.tegnap óta épp hogy csak pár csepp vérfoltom van.Furán fája hasam és a derekam(tompán,nyomóan)30-án kell megjönnie,de ma voltam dokinál és a vizsgálat után megint volt pár pici vérfoltom,aztán semmi.Csak kataflámot irt fel pedig amikor megnyomta a méhem,fájt,érzékeny volt.Van egy 6hós császárral szült kislányom.Mi lehet velem?
2010. jan. 28. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Most már várd meg amíg megjön, lehet pont a menzesz előtti érzékenység okozza panaszodat. A cataflan meg egy erős fájdalomcsillapító. Még két nap és kiderül.
2010. jan. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de eddig semelyik hónapban sőt nem is nagyon emlékszem,hogy lett volna ilyen panaszom mensi előtt.Meg 2hétig szinte napi szinten hányingerem volt,tegnap óta nincs.
2010. jan. 28. 18:02
 3/3 anonim válasza:

Az, hogy most teljesen máshogy "működsz" betudható az előző terhességnek szerintem. Legalábbis nálam így volt. A terhesség után a vérzés sokkal intenzívebb volt, az időtartam is változott.

Nagy hormonális változáson vagy túl, légy türelmes a testedhez! Adj még magadnak pár napot!

2010. aug. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!