Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kiváncsi vagyok a véleményetek...

Kiváncsi vagyok a véleményetekre:D A füvezéssel kapcsolatba!?

Figyelt kérdés
Tini lány vagyok, 16 leszek, 2 hét múlva és a barátnőmmel kiszeretném próbálni a füvescigit, arra lennék kiváncsi, hogy szerintetek mennyire veszélyes ha kipróbálom?? Úgy gondolom hogy ebből nem lehet baj, ha egyszer kipróbálom.? Egy stabil érzelmi hátterű, lány.
2011. júl. 20. 00:32
1 2
 1/15 tetro ***** válasza:
100%
szerintem még fiatal vagy ehhez. de ha egyszer kipróbálod, a világon semmi bajod nem lesz.
2011. júl. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Baj nem lesz belőle, de tényleg ráérsz még ezzel. Ha 18 lennél, és 1-2 hetente csinálnád, akkor azt mondanám inkább ez mint az alkohol. De most még ne, rengeteg időd lesz még kipróbálni az élet vicces oldalát. :D
2011. júl. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszotokat, amúgy nem akarok belőle rendszert csinálni:D Később nem akarok,csak kiszeretném próbálni:D
2011. júl. 20. 16:03
 4/15 anonim válasza:
Nagyobb baj nem lehet belőle esetleg egy kicsit rosszul leszel.
2011. júl. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Az ég világon semmi bajod nem lesz.Csak annyi hogy éhes/szomjas leszel és esetleg elálmosodsz,úgyhogy szerintem nyugodtan kipróbálhatod:):):)
2011. júl. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
maximum rosszul lét de semmi veszélyes
2011. júl. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Minkenkinek köszi a válaszokat!!:):)
2011. júl. 29. 14:11
 8/15 réksp válasza:
0%

KI VAGY TE?füves cigi ugy rá szoksz hogy húúú.....meg cigi ez nem ajánlott 16 évesen.és minek is próbálod akk inkább szivjá cigit az is jobb te komolyan drogos akarsz lenni?pff

16L

2011. aug. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
"Köszi" a válaszodat, amúgy már nem aktuális a kérdésem:D És amúgy KI VAGY TE hogy így írj nekem??? Meg szerintem inkább próbáljam ki egyszer a füves cigit, mint cigizzek rendeszeresn, nem értem hogy szerinted az miért jobb... Na mindegy, "köszi" mégegyszer PFFFFF xD pááá
2011. aug. 9. 11:24
 10/15 réksp válasza:
20%
hülye lányy akk füvezzé
2011. aug. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!