Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők, akik hosszú időn keresztü...

Nők, akik hosszú időn keresztül szedtetek fogamzásgátlót, mi változott azóta?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, akik régebben szedtek fogamzásgátlót hosszabb ideig, utána mi változott meg bennetek, helyrejött-e?

Ilyenre gondolok, hogy libidóváltozás, szívdobogásérzés, rossz alvás, stb.

Köszi.



2014. nov. 17. 09:17
 1/4 Đitti válasza:

Én először (18 évesen) Yasminelle-t kaptam, de attól az első hónapban végig pecsételő vérzésem volt. Abban az időben fogytam kb. 8 kg-t.(60 kg-ról 52kg-ra). Elég szörnyen néztem ki.

Fél év után Milligestet írt fel a doki, azt szedtem kb. 3 évig. Sokáig nem volt vele gondom, csak az utolsó fél évben, amikor a libidóm a 0-hoz konvergált. Akkor az orvos 4 hónap szünetet ajánlott és felírt egy másik fogamzásgátlót, aminek már nem emlékszem a nevére, de attól meg nem jött meg a menstruációm, csak mutatóban volt 1-2 csepp. Valószínűleg magas volt a hormontartalma.

Most már 1 éve lassan, hogy átálltam a Yangee-ra és meg vagyok vele elégedve. A menstruációm max 4 napig tart, abszolút nem görcsölök, a libidóm teljesen normális (talán még túlzottan is kívánom a szexet) és semmi mellékhatást nem érzékelek. Beállt a súlyom 55-56-ra, teljesen jól érzem magam. :)

Remélem ilyen jellegű válaszra volt szükséged :)

2014. nov. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor szedtem, akkor fokozatosan csökkent a libidóm. Mást nem vettem észre, csak a szokásos, hogy egyre kevesebb és egyre rövidebb lett a menstruációm, már szinte alig volt. Alvással nem volt gond, szívdobozásérzésem sem volt.

Amikor abbahagytam, akkor normálisan megjött, viszont eléggé felborult a "rendszer", cisztáim lettek.

A szexuális vágyam viszont visszatért.

Ha visszamehetnék az időben, sose kezdeném el szedni!

2014. nov. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
libidó 0, hízás elleni folytonos küzdelem
2014. nov. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek, megy a zöld kéz, a párommal vannak ilyen gondok, de hapsi létemre én is endokrinológiai problémákkal küzdök, bár szerintem manapság már minden második ember. :(
2014. nov. 17. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!