Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruacios fajdalom ellen/en...

Menstruacios fajdalom ellen/enyhitese?

Figyelt kérdés
Mar tobb, mint ot eve, hogy eloszor megjott. Meg most sem tudom napra pontosan kiszamolni a kovetkezo ciklusomat, de ami megjobban zavar, hogy ha megjon, ket napig szenvedek az alhasi gorcsoktol(hatrahajlo mehem van). Nemreg kaptam egy olyan gorcsot, hogy azt hittem, bele fogok pusztulni, annyira fajt. A gyogyszerzabalassal mar igazan nem megyek semmire, ezert kerdeznelek titeket, mit tudtok ajanlani, mit csinaljak, vagy mit ne csinaljak, mielott megjon? Sulibol is kellett mar hazajonnom miatta, plusz nagyon felek, hogy az elkovetkezendokben, ha mar egyetemre megyek, vagy osszekoltozom valakivel, egy csomo energiamat es idomet elveszi majd ez. Kerlek segitsetek! Elore is koszonom! 16/L

2014. nov. 18. 03:09
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

Ha rendszeresen mozogsz, sportolsz, akkor a fájdalmak nagysága csökkenhet, mert erősebb a szervezeted.

Én még azelőtt veszek be görcsoldót, Mielőtt nagyon elkezd görcsölni, fájni, mert van esély a megelőzésre nálam -ezt ki kell tapasztalni, ki,él hogy. Nem akarom magam én se gyógyszerezni, de erős fájalmaim tudnak lenni még most is.

A fogamzásgátló tabletta tud segíteni ebben is-én mellékhatások miatt nem szedtem.

Ami nálam bevált:

langyos zuhany-nincs ennél jobb b sajna nem mindenhol elérhető.

cseresznyemag párna-meg lehet melegíteni, és a hasadra tenni, ez is csillapít, régebben fedőt melegített édesanyám a gáztűzhelyen, és azt tekerte be rossz, régi törülközőkbe, aztán rá a hasra.

Kipróbálhatod a kávét, teát, valakinek beválik, én hánytam tőle. :S

Ha vmi melegebb takarót, ruhát magad köré tekersz, az is jól tud esni.

és Állítólag, ha szül az ember lánya, iw javul a helyzet.

Sajnálom, de nem tudok sok jóval kecsegtetni, 28 évesen még mindig megszenvedek vele én is.

Kezdj el valamit rendszeresen mozogni, az a legjobb -én sajnos nem vagyok elég elszánt hozzá.

Minden jót!

2014. nov. 18. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy rendesen kikormolva. Amióta együtt vagyok a Barátnőmmel (fél éve), azóta neki sokkal elviselhetőbb a menzesze, valamint beállt egy szabályos ciklus; egyszerűen a fantasztikus szexuális élet miatt. De ez általánosságban igaz.
2014. nov. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elso valaszolo, koszonom szepen. A melegvizes palack regebben bevallt, mar nem annyira. Meggondolom a tanacsaidat :)

Masodik valaszolo: ooo ooke???:D Bar meg lehet is benne valami.

2014. nov. 18. 19:10
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Első vagyok! Most olvasom, egy ehhez kapcsolódó kérdést megnyitva, hogy van olyan, hogy Aviva torna, direkt erre kifejlesztve! Próbáld ki, én is ki fogom, Állítólag heti kétszer már elég, menstruációk között! ;)
2014. nov. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Van egy-két masszázsfogás is, amit meg tudok mutatni, és saját magának is elvégezheti utána bárki. (egy gyógymasszőr)
2014. nov. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hallotam rola en is, de nem gondoltam, hogy tenyleg hasznos lehet. Ki fogom probalni, hatha bevalik. Remelem neked is, elso! :)

Harmadik valaszolo, milyen fajta masszazsra gondolsz?

2014. nov. 20. 06:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerűre, amit magának is végezhet valaki, talp és has.
2014. nov. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Es hogy tudnand megmutatni?
2014. nov. 21. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!