Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Végbéltükrözés mennyire fáj?

Végbéltükrözés mennyire fáj?

Figyelt kérdés
Hétfőn megyek, mert hónapokig véres székletem volt, most meg általában puha, de legalább nem fáj, de megdagadt. :/ Kicsit megijeszt, hogy akár 24 cm merev fém csövet is feldughatnak :/

2014. nov. 28. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Egyáltalán nem vészes. Én is itt kérdezősködtem anno a magam megnyugtatására. Mellettem lévő szobában egy nő ordibált én meg rajta nevettem az orvos asszisztensével, aki egy fiatal csaj volt. Közben a továbbtanulásról is beszélgettünk egyszer-egyszer kellemetlen amikor a levegő megszorul, de nyomni fogja a hasadat. Emberfüggő, de tényleg nem fájt. Úgy jöttem ki, hogy röhögtem, mert tudtam ha elmesélem a haveromnak vége.... :D Ott viccelődtünk, hogy le ne ülj meg olyan mintha seg.e ....-nának? Szóval elhiheted nem csak a megkönnyebbülés beszélt akkor belőlem, hanem az, hogy nem fájdalmas, inkább kellemetlen. :D
2014. nov. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé fàjt, de csak mert gyulladt volt + tele repedéssel... Viszont tényleg csak pàr perc, nyugalom :-)
2014. nov. 29. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fájt a végbéltükrözés. Én is véres széklettel mentem el a proktológusomhoz. Először az ujját fogja bedugni, ami szintén fájdalmas volt. Ha nem talál aranyeret, akkor bedugja a 20 centis merev eszközt. Ha azzal sem talál semmit, akkor továbbküld gasztroenterológushoz vastagbéltükrözésre. Én voltam azon is, és meg kell mondjam, az kevésbé volt fájdalmas. Pedig ott egy 1 méteres csövet dugnak be.
2014. nov. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Készülj fel hogy nem lesz könnyű...
2014. nov. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!