Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki segítsen, p2 lett az...

Valaki segítsen, p2 lett az eredményem! (? ) 16/l

Figyelt kérdés

Ez van a leletemen:"Cyt.P2 gyulladás miatt berendelve.

Jav.:Kombinált kúpok használata,majd kontroll cytológiára jelentkezzen."

Nagyon bunkó volt a doki,nem is válaszolt a kérdéseimre.

Most kezdtem el fogamzásgátlót szedni,az első levél 18.szeménél tartok,azt mondta,hogy a 2.levelet már ne kezdjem el és ha elmúlt a menstruációm,akkor 10 napig használjak hüvelykúpot,majd várjam meg ,hogy újra megjöjjön a menstruációm ,ez januárban lesz nyilván és utána menjek vissza rákszűrésre.Az lenne a kérdésem,hogy élhetek óvszerrel nemi életet,ha befejeztem a kúp használatát?Vagy a következő rákszűrésig nem szabad szeretkeznem a barátommal.Nem szeretnék negatív kommenteket a barátommal 2 éve együtt vagyok és 1,5 év után szeretkeztünk először.



2014. dec. 4. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szakértő, úgy vedd. :D

A P2 nem probléma, szexuálisan aktív nőknél ez a tipikus kb. Szerintem inkább a gyulladás a gond.

Elvileg óvszerrel élhetsz nemi életet - azért lehetőleg előtte nap már ne nagyon. De szerintem a gyógyszert gondold újra. A te korodban amúgy sem a legbölcsebb dolog a használata, úgy meg kész tragédia, ha egy hónapig szeded, egy hónapig nem, aztán megint. Nem jó játék, felelősségteljes orvos nem nagyon tanácsolná. Lehetőleg másik orvoshoz menj vissza - aki nem ekkora bunkó és el is magyarázza a dolgokat.

2014. dec. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az, hogy az orvosnak milyen véleménye van rólad, hogy 14-15 évesen nemi életet éltél-élsz, az egy dolog, de valóban bunkóság nem elmagyarázni amit el kellene!
2014. dec. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!