Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha lefogyok kisebb lesz a...

Ha lefogyok kisebb lesz a mellem? Nekem amúgy fog még nőni?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok.


Kissé túlsúlyos, kérlek ezért ne csúfoljatok...


160 cm körül vagyok és most 87-88 (max. 90) kg.

[Már sikerült fogynom pár kilót és még tervezem is.]


Előbb lemértem a mellem méreteit. A mellbimbónál a mell legszélesebb részénél 108 cm. (Tudom sok, dehát kövér vagyok...)

A mell alatt 98.


Most akkor 108-98=10 cm ? Mert az A kosár 12 cmtől kezdődik ahogy néztem.


Nekem most A kosaras melltartó kell? (Lóg a mellem már így is kicsit, mert sokáig nem hordtam semmi melltartó félét! :()



Ha lefogyok (kb. 60-65 kgra szeretnék lefogyni) akkor a mellem kisebb lesz vagy marad ekkora?


Fog még nőni a mellem vagy nekem már marad ekkora?


Lehetséges, hogy a fogyás és az edzés, mozgás és megfelelő melltartó következtében később nem lesz ilyen lógós? Ha fogyok még és csinálok gyakorlatokat mellizomra akkor csak feszesebb lesz, nem?


Köszönöm a válaszokat.


u.i.: Biztos nagyon furcsa de én nem szeretném, hogy nagyobb legyen a mellem, sőt... szóval csak őszintén.

20 éves korban még nőhet vagy meddig kell ettől tartanom?


Köszönöm aki segít, nem igazán értek ezekhez a dolgokhoz.


2010. jan. 31. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Igen kedves 20 éves a melled is fogyni fog ahogy mennek le rólad a kilók. De a melleidet feszesítheted, testápolóval ha mindennap bekened vele és kicsit maszírozod. Nem valószínű, hogy már ilyen korban nő a mell, majd akkor, ha gyermeket hordol a szíved alatt és szoptatol. Eredményes fogyást kívánok!
2010. jan. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Vettem külön striákra való és feszesítő krémet, azzal is kenem, de nem látok változást. De gondolom azért nem árt ;)

Gyereket én nem igazán tervezek, azt hiszem akkor ilyen elöl deszka hátul léc csaj maradok :)


Köszi, én is remélem, hogy eredményes lesz. Szép hetet kívánok!

2010. jan. 31. 23:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ugy tudtam, hogy átlagban a nők melle 22 éves korukig nő. Átlagban... Kitudja nálad, hogy lesz.
2010. febr. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Múltkor olvastam egy cikket, hogy akár 30 éves korig is nőhet a mell... úgy látszik erre nem létezik pontos válasz :(

MIndegy, azért köszi hogy ti írtatok :)

2010. febr. 1. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!