Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha lefogyok, az orrom is...

Ha lefogyok, az orrom is kisebb lesz?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy rossz témába raktam a kérdést, de ez tényleg érdekelne.:)

Köszi.


2009. dec. 26. 18:48
1 2
 1/20 anonim válasza:
6%
Hát... ha mondjuk 50 kg-ot lefogysz, lehet, hogy mondjuk abból 3-4kg csak az orrodból megy le ha szerencséd van. Jobb ötlet, inkább csak fújd ki, vagy kérdezd meg Lajcsit valami fórumon! Bocs, ha bunkó voltam, de ilyen sz.r kérdést már régen láttam!
2009. dec. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Kiváncsi vagyok, a te kérdéseid milyenek...

Kössz a semmit, paraszt...

2009. dec. 26. 18:56
 3/20 anonim ***** válasza:
hát nem, sőt, ha nagyon sovány leszel, csak jobban kiáll a nagy orr :/
2009. dec. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
De amúgy azt néztem, hogy régebbi képeken nem ilyen, mint most. Mert igazából nem a porc a nagy benne, és csak ezért kérdeztem.:)
2009. dec. 26. 19:00
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy azért nagy,hanem mert nőttél is közben, nem csak híztál. De amúgy nagyon kicsi az esélye,szinte elenyésző.
2009. dec. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Na jó, majd kiderül.:P

Köszi az eddigi válaszokat.:)

Még az első választ is...

2009. dec. 26. 19:18
 7/20 anonim ***** válasza:

ilyenek mint az első válaszoló...ilyenek mért irnak ide? parasztkodj otthon anyáddal..

sztem az orr is kisebb lesz 1 icipicit,mivel azon is van némi hús vagy iesmi:)

2009. dec. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Igazad van, ha csak szapulni tudja valaki a kérdést, akkor nem kell írni rá választ, és ennyi.

Köszi a te válaszod is.:)

2009. dec. 26. 20:03
 9/20 anonim ***** válasza:
szerintem is lemehet egy kicsit. furcsán hangzik, de pl a kövér (a nagyon kövér) embereknek, ha megnézed, mind olyan húsos orruk van.
2009. dec. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Sztem nem fogysz az orrodból... Ugye az orros épp h egész életedben nő... És sztem ezért ha fogynál az orrodon nem látszana... Azt h érted h nem ilyen volt mint most? Kisebb nagyobb? :)
2009. dec. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!