Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 18kg súlyfelesleg van rajtam,...

18kg súlyfelesleg van rajtam, ha lefogyok, akkor a mellem ugye kisebb lesz? (most 80/D-s) Fogyott már valaki hasonló méretekkel?

Figyelt kérdés

a nyáron lefogytam 5-6 kg-t ,de nemment össze,sőt most már a D-s melltartóból is kezd "kibuggyanni" ,ha lefogyok ugye legalább C-sre összemegy ezis?


akinek van tapasztalata könyörgöm írjon.

(amúgy a családom női tagjainak a mérete minimuma "C" mondjuk rajtuk is van súlyfelesleg :s :s)



ja igen és még csak 17 vagyok -.-

(heti 3szor járok konditerembe,és tudatosan étkezem)


2009. dec. 22. 01:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy fogysz le. A tudatos étkezés és a folyamatos testmozgás nem fogyasztja le a melled. Arra figyelj, h ne kezdj drasztikus fogyókúrába, mert az először a melledet "zabálja fel", és sportolásnál NE gyúrj mellizomra iletve ne sokat, mert ugye akkor a mellizmod elégeti a mellben található zsírszövetet (az egész zsírszövet!).

Egyébként sztem ha erre odafigyelsz max annyit fogyhatsz le belőle ami a 18 kiló túlsúlyodból oda is lerakódott.

2009. dec. 22. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi :)

hát remélem,hogy kisebb lesz és feszesebb és nem fog lógni :/

2009. dec. 22. 10:06
 3/3 anonim ***** válasza:
ha mind a 18 kg-ot lefogyod valamennyi a melledből is le fog menni. mivel ha fogysz akkor mindenhonnan fogysz. viszont ha szépen lassan fogysz és mellette kondizol is akkor a melled szép formás maradhat. persze egyénfüggő. mert ha mondjuk te vékonyan is egy nagymellű lány vagy alapból akkor valószínű nem sokat fog változni a melled, ha csak a duciság miatt van nagyobb ,akkor az le fog menni. én mikor duci voltam elég nagy mellem volt aztán mikor lefogytam vékonyra akkor azért jóval kisebb lett.
2009. dec. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!