Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonkezelés! Lányok, voltato...

Hormonkezelés! Lányok, voltatok már hormonkezelésen? Miből áll? Hogyan történik?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok. Az utóbbi időben sokat híztam és a menzeszem sokat késik. A doki hormonkezelésre küldött, de nem mondta hogy ez miből áll. Kaptam beutalóg diabetológushoz. Voltatok már ilyenen? Milyen?

2014. dec. 10. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég érdekes megfogalmazás az, hogy "hormonkezelés".

Ugyanis a szervezetünkben rengeteg féle hormon van, és nem mindegy, hogy melyiknek magas/alacsony a szintje.

Nyilván egy cukorbetegséget "hormonterápiája" nem ugyanaz, mint egy késői pubertás vagy épp egy menopauza utáni csontritkulás "hormonkezelése".

2014. dec. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nekem nem jön meg pl.
2014. dec. 10. 13:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó, de ennek is lehet ezer meg egy oka. Majd kiderül, hogy mit kapsz rá, látatlanban halvány lila gőzünk sincs róla.
2014. dec. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!