Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet belőle baj? (nem kritiká...

Lehet belőle baj? (nem kritikát kérek, csak választ a kérdésemre. )

Figyelt kérdés
14 vagyok jövőhéten leszek 15. A tegnapi napon nem mentem iskolába, mert rosszul voltam. Anya reggeltől estig dolgozik, én meg már el tudom látni magam. Aznap ki sem mozdultam a szobámból. becsuktam az ajtót, lefeküdtem és filmet néztem a laptopon. már nem tudom miért de felhúztam a lábaimat, és közéjük tettem a kezemet és elkezdtem simogatni magamnak. valamiért késztetést éreztem arra hogy ne hagyjam abba. de nem lényeg. na szóval: egész nap bent feküdtem az ágyamban és a laptopon ment a film és közbe ujjaztam magam. néha elmentem WC-re is, de utána azonnal vissza az ágyba. és folytattam. valamiért úgy éreztem hogy nem bírom abbahagyni. így egész nap ez ment. azt szeretném kérdezni, hogy valami bajom van e vagy ez természetes? mert ma beszéltem egy (felnőtt) barátnőmmel és ő azt mondta hogy ő is csinált ilyet amikor annyi volt mint én. többször is. és azt mondta hogy nem lesz belőle bajom. de azért gondoltam hogy megkérdezem itt is (persze ha nem nagy baj..). válaszokat előre köszönöm! ja és nem kérek kioktatást és hülye válaszokat. csak a kérdésre szeretnék választ látni. köszi
2014. dec. 10. 17:45
 1/8 anonim válasza:

14/l

szerintem nem. én is szinte minden nap masztizok. amikor gép előtt ülök akkor csak néha szoktam simogatni a cunimat de amikor zuhanyozok akkor mindig. remélem segítettem!

2014. dec. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
Semmi bajod nem lesz. (Bár az ujjazás fura szűzen, nem fáj???)
2014. dec. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor jó. köszi a válaszokat. szerintem nem ugyan arról az ujjazásról beszélünk :D nem felnyúlok magamnak mint a fene, hanem simogatom a csiklómat meg ilyenek. bocsi ha én kevertem :D
2014. dec. 10. 17:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Ó, én kb. 13 éves korom óta csinálom, semmi bajod nem lesz, sőt, megismered a tested és a jevőbeni barátodnak fogsz tudni instrukciókat adni, mit-hogyan.
2014. dec. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
amúgy meg a szűzhártyám már nincs meg mivel amikor még kisebb voltam akkor volt egy balesetem és akkor el/felszakadt. de erről nem szeretnék beszélni
2014. dec. 10. 18:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor az csiklósimogatás, az ujjazás teljesen más :)
2014. dec. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ja.. oksi :) nem vagyok teljesen képbe ezekkel :D
2014. dec. 10. 18:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz ettől semmi bajod, de a jövőben azért múdjával csináld mert okozhat mentális problémát!
2014. dec. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!