Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen kérdéseket tegyek fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kérdéseket tegyek fel egy fiúnak ha jól el vagyunk és ha már beleszerettem? (Választ kérek nem kritikát. ) (mert alíg van témánk)

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

"A lényeg h nyitott kérdest tegyél fel,tehat h ne lehessen egyszeruen igen/nem -el valaszolni.A kedvencem:


"- Ha hirtelen nagyon sok pénzed lenne, mit csinálnál vele?"


Hogy miért olyan jó kérdés ez?


Nos, egyrészt sokáig tart rá válaszolni, nem lehet pár szóval elintézni.


Másrészt nagyon sok érdekes dolgot tudhatsz meg a válaszok alapján a lányról, mit szeret csinálni, mik a vágyai, milyen ember is valójában.


És a legjobb az egészben: Miközben együtt vagytok, olyan dolgokról beszél, gondolkozik, amik nagyon kellemes érzéseket keltenek benne!"

ezt egy hasonló kérdésre adta egy kedves válaszoló, sztem hasznos neked is!

19/L

2009. aug. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
öhm bocsi első válaszoló de fiúról van szó
2009. aug. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

első: tudom, de ezt találtam és ha láttad volt idézőjel, ami azt jelenti h szó szerint idéztem! de gondoltam rájön h pasitól is megkérdezheti!

na ezt is tisztáztuk remélem :D

2009. aug. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
első: bár így visszaolvasva nem különül el az utolsó mondat amit ténylegesen én írtam! de rem így már érthető:D
2009. aug. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi az, amit soha nem tenne meg?

Mit akar mindenképp megtenni?

Mi a legnagyobb álma?

Mit nem tudna soha megbocsátani?

Hol élne szíve szerint, mivel foglalkozna ott.. ?

Milyen kaja, zene, sport az, amit hosszú ideig nem tudna megunni?


Egyébként ha tudod, mi érdekli, kérdezd meg, mit gondol 1-1 dologról. Hagyd, hogy kifejtse :)

2009. aug. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem és..köszí..:)
2009. aug. 4. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!