Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Webáruházat szeretnék nyitni,...

Webáruházat szeretnék nyitni, saját kézzel készített ajándéktárgyakat forgalmaznák, egyéni kreatív ötletek alapján. Lenne erre igény? Minden öszinte választ megköszönök, elfogadom a negatív kritikát is.

Figyelt kérdés

Pl.bizsuk, festett porcelán, festett maratott üveg, gyurmafigurák, karácsonyi díszek, előre festett műköröm,

díszgyertya, miniszappan, díszpárna, gyöngyékszerek, képeslapok, vesszőfonott lakáskiegészítők, fonott kosarak, stb....


2009. júl. 12. 19:24
 1/10 anonim válasza:
50%
Lehet, hogy lenne, de anyagilag nem érné meg, az első években legalábbis biztosan nem. Sokba kerül az olyan honlap üzemeltetése, ahol vásárlás (kosár) funkció is van, tehát ami igényes és használható, és szükséged lesz szerződésekre futárszolgálattal mondjuk, meg vannak egyéb felmerülő költségek is...
2009. júl. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
77%

hát nem tudom, ezek a tárgyak mind 2.lagosak az ember életében, legalábbis az enyémben.

ha webes kaja boltot nyitnál, arra nagyobb esélyed lenne szerintem. egy ilyen honlap durván 50-80rugó lehet.

utána szerintem nem lenne vészes a fentartás, bár az üzleti részéhez egyeltalán nem értek. tényleg kéne futárszolgálatot intézni, vlmi válalkozoi igazolvány(vagymifene) ezek nemtom mennyit kerülnek.

2009. júl. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
73%

Szia!

Én a te helyedben csinálnék 1-2 db-ot a fent említettekből,és felraknám őket tesz-veszre.Meglátod van e keletje,és,hogy megéri e,aztán ha igen csinálsz mégtöbbet és azt is eladod ott.

Ez jutott eszembe,remélem segítettem.

2009. júl. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Van már ilyen oldal...
2009. júl. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem azért nem nagyon menne a dolog, mivel ezek átlagosan olcsóbb vásárlási tételek (pár száz forinttól pár ezerig) A legtöbb esetbe a csomagolási és posta költség valamint az utánvételi díj, vagy futárszolgálat esetén a szállítási díj meghaladná a termék értékét. Én általában 10ezer forintos tétel alatt nem nagyon szoktam netről rendelni, mert hiába kapok meg valamit olcsóbban a szállítási díj már kevésbé barátságos.
2009. júl. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nemtudom mit szólna hozzá a kedves kérdező, de ha tényleg meg akarja csinálni, akkor a weboldalt elkészítem én:)
2009. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
olcsón, vagy ingyen:)
2009. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A kreativitás és az egyedi termékek forgalmazása keresett az online picon. Önnek úgy kell kialakítania webáruházát, hogy gazdaságosan tudjon üzemelni. Amiben Én tudok segíteni, hogy ne kelljen sokat költenie az online megjelenésre az, hogy ajánlok egy profi webáruház üzemeltető rendszert, melyet saját maga tud létrehozni és üzemeltetni,a keresőkben hamar az első oldalra kerül, a többi Önön múlik. Teljesen díjmentes, hatékony, saját domain nevet kap, nem kell programozói tudás. Könnyen kezelhető. Ráadásul egy ingyenes online tanfolyamon is részt vesz, mellyel profi kereskedővé válhat. Tetszeni fog nézze meg. [link]
2009. aug. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Túl nagy a konkurencia. Semmi esélyed. Több károd lenne, mint hasznod.
2013. jún. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

szerintem nem lenne rossz ötlet. :D de a kiszállítással nem lenne gond? vagy csak környékbeli lenne? :D

De azért egy helyesírási szótárt nézz át. (nák-nék)

2015. febr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!