Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan tudjam hogy ezek a...

Honnan tudjam hogy ezek a csomók milyen csomók?

Figyelt kérdés

néhány éve voltam nődokinál, mert a mellemben találtam egy csomót.

Megnézte, abban mellemben is talált még egyet, a másikban is kettőt.

Azt mondta szerinte ez csak zsírcsomó.


Most megint megtapogattam és telis tele van a mellem kisebb-nagyobb bogyókkal. Az egész mellem ha megfogom, mintha babzsák lenne!

Honnan tudjam hogy ebből a sok-sok izéből melyik tejmirigy, melyik zsírcsomó, melyik esetleg más? menjek el havonta dokihoz?

nem is tudnám megjegyezni, h van-e új, vagy régi, mert mondom, mindenhol van!



2014. dec. 12. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs de nem az lenne a normális ha elmennél a dokihoz? Nekem nincs mellem de ha a szerszámomon lenne bármi nem odavaló nem itt érdeklődnék hanem az orvosnál. S azonnal.
2014. dec. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Mi az, hogy néhány éve voltál nődokinál?

Eleve évente menni kéne megnézetni, hogy nincs e a melledben valami nem odavaló csomó.

Nem kell havonta, csak évente egyszer, érted?

Na, kérj szépen egy időpontot és menjél!

Ennyire te sem lehetsz életképtelen, már ne is haragudj. :D Vagy esetleg jelentkezzünk is be helyetted? Elkísérjen valaki? :D

2014. dec. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz minél előbb!

Semmi csomó és dudor nincs a mellemben és soha nem is volt.

Szerintem ez nem normális. Ráadásul ha csak egy csomó lenne, akkor is meg kéne vizsgáltatni, nehogy valami rosszindulatú elváltozás legyen. Akkor meg minél előbb kezelés kell.

2014. dec. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 CODE3 ***** válasza:
Nem írtad mennyi idős vagy, ez fontos lett volna, de a leírásból nem tininek gondollak. Mindkét előzőnek igaza van évente KELL ellenőriztetni. A világon senki nem tudja megmondani Neked milyen csomók azok CSAK UH vagy mammographia vizsgálat deríthet fényt rá. Erre kifejezetten megkérlek a saját érdekedben! Menj és mutasd meg nőgyógyásznak ő majd tovább irányít. Mindenképp követeld az Ultrahangot vagy mammographiai vizsgálatot, csak így lehet biztos benne orvos is. Jó egészséget!
2014. dec. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

20 éves vagyok jelenleg, de a hónapban elmegyek dokihoz.


Mit gondoltok érdemes fél évente menni ilyen kontroll vizsgálatra?

2014. dec. 13. 22:43
 6/6 anonim ***** válasza:

az emlőrák csak genetikai esetekben jelentkezik ilyen fiatalon, amúgy csak a klimax környékén jelentkezik.

menj el évente ultrahang vizsgálatra ha aggódsz miatta, az ilyen emlőben mint a tiéd nehéz lenne kitapintani egy csomót.

2015. jan. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!