Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A bugyimon meg a puncimban is...

A bugyimon meg a puncimban is van egy ilyen átlátszó vagy fehér nyálka. Mi az?

Figyelt kérdés
Olvastam már tini könyveket mert már mindenkitől olyanokat kapok, mert 11 éves vagyok (augusztus 25-én leszek 12) és már nő a mellem van fanszőrzetem.De egyik könyvbe se volt benne, hogy mi így titeket kérlek hogy segítsetek.Lehet hogy az egyikbe volt róla szó de nem volt részletesen leírva, hogy mi az és hogy miért van.Előre is köszi a válaszokat.
2010. febr. 1. 18:19
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%

Állj, állj, nyugi!


1. fehér folyás természetes, ha zavar, akkor TISZTASÁGI BETÉT kell. Véletlenül sem tampon, az nem arra való. Az egészségügyi és a tisztasági betét közt a különbség, hogy az egészségügyi a menzeszvér felfogására kell ( így a tampon is ), míg a tisztaségi a fehérfolyás ellen ( vékonyabb és kisebb is)


2. Nincs korhatárhoz kötve, hogy mikor hordhatsz mellartót. Ha akkorák a melleid, hogy zavarnak, "lötyögnek", akkor vegyél egyet, anyud segít. Ha viszont csak két szúnyogcsípás van a melled helyén, akkor toppkot hordj ! :)


További szép nővé érést! :)

2010. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:

*csípés, toppokat

bocsi :)

2010. febr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim válasza:
Ez lesz az első menstruációd,szerintem nem kéne rögtön a tampon után nyúlod... szokd még a vérzést betéttel.
2010. febr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ez nagyon hasznos volt!!!!
2010. febr. 1. 19:10
 25/46 anonim ***** válasza:

Jaaa, hogy ha megjöööön ?

Na, akkor azt, amilyket kényelmesebbnek érzed. Próbáld ki mindkettőt.

2010. febr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:
Köszi!!!Semmi baj!
2010. febr. 1. 19:10
 27/46 A kérdező kommentje:
Oké!!!!!!!!!!!!
2010. febr. 1. 19:10
 28/46 anonim ***** válasza:
ÉS még valami : véletlenül se érezd ezt cikinek anyud előtt! Okés ? :) Sajnos ez minden nő életébe beletartozik. Görcsökkel, hasmenéssel, hányással rosszabb esettben, szóval meg kell bíznod anyudban, ő segíteni fog ! :)
2010. febr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:
Oké!!Köszi!!Ti hány évesek vagytok???
2010. febr. 1. 19:13
 30/46 anonim ***** válasza:
100%

15 éves vagyok

elég sok választ írtam már neked :)

2010. febr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!