Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A bugyimon meg a puncimban is...

A bugyimon meg a puncimban is van egy ilyen átlátszó vagy fehér nyálka. Mi az?

Figyelt kérdés
Olvastam már tini könyveket mert már mindenkitől olyanokat kapok, mert 11 éves vagyok (augusztus 25-én leszek 12) és már nő a mellem van fanszőrzetem.De egyik könyvbe se volt benne, hogy mi így titeket kérlek hogy segítsetek.Lehet hogy az egyikbe volt róla szó de nem volt részletesen leírva, hogy mi az és hogy miért van.Előre is köszi a válaszokat.
2010. febr. 1. 18:19
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
Oké!!!
2010. febr. 1. 19:59
 42/46 anonim ***** válasza:

Szia!


Én még annyit szólnék hozzá a témához, hogy kezdetben a tampon nehézkes lehet. Van egy hártya a hüvelyedben, amelyen van egy természetes nyílás, de oda nehéz még a kicsi tampont is felszuszakolni. Szóval kezdetben inkább csak betétet használj. Abból is van többféle, több méret.

Tapasztalatból mondom, nekem pl. 16 éves koromig nem ment a tampon használata. Meg azt muszáj rendszeresen cserélni, mert ha benn hagyod, akkor fertőzéseket okozhat.

Minden jót!


21/L

2010. febr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:
Köszi!Neked is!
2010. febr. 1. 20:41
 44/46 anonim válasza:
Nekem is 10-11 éves korom között :) szoval, ez természetes..
2010. febr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
72%
Minden feltétel adott, hogy megjöjjön a menstruációd.
2010. febr. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:
Köszike!!!!!
2010. febr. 2. 13:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!