Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Több hónapja nem jött meg a...

Több hónapja nem jött meg a menzeszem, járt már valaki így?

Figyelt kérdés
miután elmnetem az orvoshoz,kaptam norcolutot,amitöl megjött de most megint nem akar leválni.peteérésem az van meg fáj a hasam is,de kimarad.van valakinek ötlete vagy tapasztalata?
2014. dec. 14. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezzel nagyon gyorsan vissza kell menni dokihoz
2014. dec. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Étkezésed, étrended milyen?

Hormonszinteket vizsgáltak nálad? Egyéb tüneted esetleg van?

2014. dec. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Étkezésem változatos,étrendet nem változtattam.hormonokat még nem néztek első alkalommal.hormonokkal lehet a probléma?
2014. dec. 14. 10:34
 4/7 A kérdező kommentje:
Más tüneim nincsennek.
2014. dec. 14. 10:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Sok mindennel lehet probléma, a hormonrendszeri betegségek pusztán csak gyakoriak, ezért írtam ezt.


Hagyományos étrenden (búzaliszt, tejtermékek, szója) nagyon könnyen kialakulnak az endokrin rendszert érintő betegségek.

2014. dec. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!azért nem értem mert eddig mindíg pontosan megjött,nem tudom mi történhetett szeptembertől.biztos hosszú menet lesz,amíg kiderül a probléma.
2014. dec. 14. 10:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Erre azt tudom írni, hogy minden betegség elkezdődik valamikor. Sokáig csak lappang, aztán kialakulnak a tünetek is.


Szerintem sok dolgot leegyszerűsítene, ha az emberek, de főleg a nők rögtön odafigyelnének rá, hogy legalább gluténmentesen egyenek, kerüljék a mesterséges adalékanyagokat, tejtermékeket az étrendjükben. Sok probléma megelőzhető lenne ezzel. Az állandó müzli-kenyérevés általános elhagyása már sok problémát megelőzne.


De ha már probléma van, akkor is érdemes utána járni, hogy nem-e táplálkozással összefüggő, 'civilizációs' betegségről van-e szó. Mert ezeket okát még meg lehet szüntetni, nem igényelnek általában gyógyszeres kezelést, ha valóban sikerül kizárni az okot.

2014. dec. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!